Vladimír Putin: nemanželská dcera (18) je hvězdou sociálních sítí!

Osmnáctiletá studentka Elizaveta Krivonogičová, která také používá jméno Luiza Rozovová je údajně utajovanou dcerou prezidenta Vladimira Putina. Ten otcovství popírá, nicméně Elizaveta si užívá velké pozornosti na sociálních sítích, píše New York Post.

Matkou Elizavety je Světlana Krivonogičová, která byla Putinovou milenkou v době, když Putin byl zástupcem petrohradského starosty. Světlana byla na radnici uklízečkou, když se s ruským prezidentem seznámila.

Novinář BBC Andrej Zacharov jako první Elizavetu objevil a napsal o ní, že je Putinovou dcerou. Poté, co se příběh dostal do širšího povědomí, novinář dívku kontaktoval. Na otázku, zda jí jeho vyšetřování způsobilo nějaké trauma, odpověděla, že si spíše užívá světla reflektorů a získala mnoho příznivců na sociálních sítích.

Elizaveta se narodila v roce 2003 a je studentkou vysoké školy v Petrohradě. Její matka Světlana se během podezřele krátké doby stala z uklízečky multimilionářkou. Má údajně majetek ve výši 102 milionů dolarů a vlastní obchodní aktiva a nemovitosti v Moskvě, Petrohradě a Soči. Poté, co se o dívce začalo psát, Elizaveta ze svého účtu na sociálních sítích odstranila fotografie, na kterých byla vidět její tvář. Podle blízkého zdroje rodiny prý v jejím rodném listu není uveden otec, píše web Shethepeople.

Dívka se nyní na sociálních sítích těší přízni přibližně 98 tisíc sledujících. Skrze Instagram dává najevo, že žije okázalým životním stylem a zajímá se o sbírání luxusních značek jako jsou Dior nebo Tom Ford. Otázky, zda je Putin jejím biologickým otcem, opakovaně ignorovala. Totéž popřel i Putinův mluvčí, který tato tvrzení označil za nepříliš přesvědčivá.

Aktuálně Putinova dcera na svůj Instagram nic nepřidává. Lidé po ní žádají, aby se vyjádřila k válce na Ukrajině a promluvila si se svým otcem. ,,Na Ukrajině kvůli tvému otci umírají lidé, nezapomeň si koupit další kabelku.“ píšou jí rozhořčení sledující.

Zdroj: New York Post, Shethepeople, Instagram