Vladimír Polívka zabodoval s přítelkyní u maminky. Dívka je sympatická, říká Chantal Poullain

Všechny obdivovatelky pohledného Vladimíra Polívky si budou muset nejspíš nechat zajít chuť. Sympatický herec je totiž už nějaké ten pátek zadaný a se svou současnou přítelkyní Magdou rozhodně neudělal krok vedle. Oslnila totiž i hercovy rodiče.

Tajemná blondýnka se po boku Vladimíra Polívky začala objevovat už na podzim v roce 2021. A jelikož byl herec s pronikavýma očima vždy považován za lamače ženských srdcí, není příliš velkým překvapením, že mu podlehla i pohledná Magda, uvádí Šíp. Hercovo bouřlivější období jako kdyby skončilo a jeho současný vztah vypadá opravdu vážně.

Syn slavného Bolka Polívky je ale poměrně znám tím, že se se svým soukromím nesvěřuje a vyhýbá se jim jako čert kříži. Když se ale v roce 2022 začal oficiálně objevovat po boku Magdy, bylo hned zřejmě, že je po jejím boku opravdu šťastný, připomíná web OnlyU. Že by na tom svůj podíl měl i fakt, že hercova partnerka nepochází z umělecké branže, ale pracuje jako provozní pražské restaurace.

Když Vladimír sdílel fotografii své přítelkyně na svém Instagramu, hned se v sekci komentářů objevila řada gratulací a to i včetně postřehů, že je jeho Magda podobná mamince Chantal, a že to bude zcela jistě ta pravá. A jak se k blondýnce vyjádřila sama Chantal?

„Je velmi sympatická. Už se trošku známe, a jestli s námi bude trávit čas na Vánoce, poznáme se ještě víc. Je mi hrozně sympatická a je vidět, že se milují. Je to krásné,“ nechala se slyšet hercova maminka.

V současné době spolu pár žije spokojeně v domku za Prahou, kde spolu vychovávají i štěně jménem Jolie. Na miminko je prý ještě brzy. A nám tak nezbývá než doufat, že se Vladimírovi a Magdě bude společně dařit ještě mnoho dalších let.

Zdroj: sipdenik.cz, onlyu.cz