Vladimír Mišík (75) o zdravotních problémech: Nemůže chodit a koncert už možná nebude

Dnes, 8. března, oslaví zpěvák a hudebník Vladimír Mišík 75. narozeniny. Ty se však nenesou zrovna v pozitivním duchu. Mišíka totiž trápí zdravotní potíže a zhoršily se mu problémy s chůzí. Žádnou velkou oslavu tedy neplánuje. A dobře to nevypadá ani s jeho koncerty.

Ještě v minulém roce měl přitom sílu natočit nové album s názvem Noční obraz, za nějž dokonce získal tři nominace na Cenu Anděl. Vyhlášení těchto cen proběhne 27. dubna v pražském Veletržním paláci. To, jestli se Mišík dostaví, není jisté. Své nominace získal za kategorie album, sólový interpret a folk.

„Omlouvám se, ale už to bohužel koncertně nedám. Lékaři při mých posledních vystoupeních měli zdvižená obočí, ani já jsem se necítil fyzicky ani psychicky dobře, když mi nebylo dobře a musel jsem na pódium,“ oznámil jeho slova ke koncertům deník Aha!.

„Ujdu sotva padesát metrů, na svolání nějakého mejdanu nemám sílu,“ uvedl jeho slova z rozhovoru pro ČTK web Stars24. Ani žádné bujaré rodinné oslavy se tedy nebudou konat.

Není tedy jisté, kdy nějaký koncert bude a jestli vůbec. To vše nejspíš záleží na jeho zdravotním stavu a verdiktu lékařů.

Zdroj: Aha!, Stars24