Vítězství k smíchu? Jaromír Soukup vyhrál boxerský zápas díky diskvalifikaci soupeře Bejra

V sobotu proběhl boxerský klecový zápas mezi mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a influencerem Alešem Bejrem, který si říká Psychopat. Spousta lidí na to čekala a byla jako na trní, jak to s Jaromírem dopadne, protože Bejr se netajil tím, že chce Soukupa zničit.

„Já jdu jenom pro vítězství. A nejenom pro vítězství, budou to soukromý jatka,“ prohlásil sebevědomě Bejr v rozhovoru pro CNN Prima News. Soukup ho prý velmi irituje svým arogantním chováním, kritizováním druhých, a proto je třeba ho „ztrestat a vyléčit, protože pan Jaromír je nemocný“. Soukup se ho ale nezalekl, na zápas se tvrdě připravoval a na svou novou výzvu se velmi těšil. Doufal, že se Bejrovi nepovede složit ho hned na začátku, aby pak mohl přebrat otěže zápasu on.

Tolik silných slov z úst Bejrových a pak takové směšné fiasko. Bejr se sice do Soukupa pustil hlava-nehlava, jak píše časopis Blesk, jenže používal nepovolené chvaty a útoky. Za své nesportovní chování byl několikrát napomenut, říct si ale nedal. A tak byl diskvalifikován. Vítězství tak spadlo do rukou Soukupovi. Popadl svou trofej a jak rychle jeho zápas skončil, tak rychle zmizel z holešovické haly v Praze, kde se klání s názvem Clash of the Stars konalo.

Později se Jaromír Blesku ozval s prohlášením, že ho Bejrův přístup k zápasu dost překvapil. „Nevím, proč nechtěl Aleš Bejr boxovat. Od začátku byl bez úderu a dost mě to překvapilo. Po prvních úderech věděl, že nemá šanci vyhrát, tak začal faulovat, nebo je opravdu blázen. Bylo docela náročné se připravit jak fyzicky, tak psychicky, ale tady bylo evidentní, že nevěděl kudy kam. Myslím si, že se bál. Raději fauloval ze strachu,“ myslí si Soukup.

Diváci byli celým zápasem však zklamaní. Většina si dokonce myslí, že to bylo nahrané. A co vy? Na záznam ze zápasu se koneckonců můžete podívat výše ve videu.

Zdroje: CNN Prima News, Blesk