Vítězka superstar Tereza Mašková odrovnala své fanoušky: Ukázala se nahoře bez

Vítězka SuperStar Tereza Mašková (26) zahodila všechen stud a zábrany. Poprvé se svým fanouškům ukázala nahoře bez a tímto pikantním snímkem všem vyrazila dech. Podívejte se sami, jak to růžové krásce sluší!

Tereza Mašková se stala vítězkou SuperStar v roce 2018. V té době na sebe upoutala pozornost nejen svým zpěvem, ale především hřívou. Výrazná růžová barva se dala považovat za její poznávací znamení a díky ní si ji snadno fanoušci zapamatovali. Své barvy se nezbavila ani po čtyřech letech od soutěže. Vypadá to, že svůj účes nehodlá měnit a bude mu věrná ještě dlouho. 

Tentokrát však do očí udeřilo něco jiného než její barevné vlasy! Zpěvačka odhodila všechny zábrany, které doposud měla. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, která všechny její sledující překvapila. Ukázala se totiž nahoře bez! Je to o to překvapivější, protože to nikdy předtím neudělala.

Trvalo jí opravdu dlouho, než se odhodlala se takto ukázat. „Tuto fotografii jsem odkládala téměř dva roky a neměla jsem odvahu ji zveřejnit. Teď už ano,“ přiznala otevřeně. Záběry aktů všem fanouškům naprosto vyrazily dech. Ti ve velkém vyjadřovali svůj obdiv a podporu. „Měla tu být už dávno,“ komentovala to jedna z Tereziných fanynek. „Nebyl absolutně žádný důvod váhat,“ podpořil ji další sledující. Samotná fotografie vypadá decentně a přesně zapadá do Terezina stylu. Krásy a jemnosti.

Tereza se kromě dokonalé postavy těší úspěšné kariéře, novému albu, které brzy vyjde, a navíc má štěstí i v soukromém životě. Koncem loňského roku Terezin partner Oliver poklekl a zpěvačka mu řekla „ano“. Pár tedy zřejmě brzy čeká jejich velký den.

Zdroje: Instagram