Víťa Starý z kapely Mandrage musel podstoupit amputaci nohy! Trpí silným diabetem a dostává se z drogové závislosti

Sláva si často vybírá svou daň. Vítek Starý, frontman dnes již rozpadlé kapely Mandrage, má za sebou poměrně divokou minulost a nyní na ni doplácí. Teprve třiatřicetiletý zpěvák se potýká se silnou drogovou závislostí a dalšími zdravotními problémy. Nejprve přišel o zuby při pádu z kola, nyní dokonce o část končetiny!

Ačkoliv se na jaře objevily zprávy o tom, že se jeho stav lepší a dostává se ze závislosti na drogách, situace prý byla úplně jinak. Jak informoval deník Expres, bývalý zpěvák na tom nebyl úplně nejlíp, pohyboval se o berlích a dny trávil o samotě. „Ve skutečnosti nevypadá tak fit jako na té fotce,“ potvrdil spekulace jemu blízký zdroj. Tehdy totiž vyšla fotografie, na které Starý vypadá fit, podle všeho se však jednalo o starý snímek.

Podle nejnovějších informací je jeho stav mnohem vážnější. Jelikož roky trpí silným diabetem, naplnily se ty nejčernější obavy. Zpěvák přišel o část dolní končetiny! „Víťovi museli amputovat část nohy. Je silný diabetik a už to nešlo jinak,“ prozradil tištěnému vydání časopisu Sedmička dobře informovaný zdroj. 

Na jeho stav přitom už před časem upozorňoval blízký kamarád. „Víťa má bohužel zanedbaný diabetes. Teď už k doktorům chodí, ale léta na to kašlal. A kvůli komplikacím s ním bohužel musel skončit v práci. Chodí chudák o holi, hrozí mu i invalidní vozík,“ prozradil eXtra.cz.

Zdroje: Expres, eXtra.cz, Sedmička