Víťa Starý slaví 34 let: Nohu má celou, hudbě se stále věnuje

Před pár týdny se objevily fámy, že měl frontman skupiny Mandrage přijít o nohu v důsledku cukrovky, jak informoval časopis Sedmička. Známí Víti Starého však o této skutečnosti pochybovali. A jak se zdá, všechno je ve skutečnosti opravdu jinak!

Ačkoliv si Víťa prošel v posledních letech mnoha strastmi, údajně se dává dokupy a stále se věnuje hudbě, byť jeho hudební kariéra již vyhasla. Dnes oslavil 34. narozeniny a přirozeně doufá v lepší zítřky. Jeho zdravotní stav prý není vůbec tak vážný, jak se psalo. A hlavně – o nohu vůbec nepřišel.

„Víťa je naprosto v pohodě. Jen jeho nejbližší jsou naštvaní, že jim pořád někdo volá a ptá se. Nohu má celou. S ohledem na komplikace související s cukrovkou měl jen takzvanou Charlottovu osteoporózu, proto ty berle, musel nosit na míru udělanou ortézu. Teď už to má ale zahojené a chodí líp než většina z nás ostatních. Skládá muziku a maluje,“ prozradila eXtra.cz jeho blízká kamarádka.

Jiný kamarád zase prozradil, že hudba je stále Víťovou vášní a jen tak se jí nevzdává. „Mandrage se sice rozpadli, ale Víťa na muziku rozhodně nezanevřel. Neustále skládá muziku, jen je na to sám. Před časem si dokonce koupil basovou kytaru,” prozradil.

Zdroje: eXtra.cz, časopis Sedmička