Vít Starý (35) z rozpadlé kapely Mandrage poslal svým fanouškům vzkaz z invalidního vozíku: Vrátím se

Kapela Mandrage patřila v dobách své největší slávy k velmi oblíbeným hudebním skupinám u nás. Získala i několik ocenění za jejich tvorbu a jejich písničky můžete v rádiích slyšet dodnes. V roce 2019 však kapela oznámila, že na dobu neurčitou ukončuje svou činnost kvůli osobním problémům jejich zpěváka Vítka Starého.

Vítek se totiž pral se závislostí na drogách, což se postupně projevilo na jeho vzhledu. Objevily se i informace, že měl zanedbávat léčbu cukrovky a přijít o nohu. Na jeho nejnovějším facebookovém příspěvku sice sedí na invalidním vozíku, ale můžete si všimnout, že obě nohy má. V rámci svého příspěvku svým fanouškům sdělil, že se k nim vrátí.

Dlouhé roky se totiž o Vítkovi nevědělo, jen někteří kamarádi byli ochotni o něm něco tisku prozradit. I dnes Vítek stále odmítá rozhovory od médií, webu Prima Ženy se ale povedlo kontaktovat jeho kamaráda, který řekl, jak momentálně žije. „Víťa se dal s pomocí rodiny dohromady. Především díky své mamce, která za ním vždycky stála. Je v pohodě, pracuje v divadle, kde dělá takového kulisáka, prostě všechno, co je zrovna potřeba. Skládá písničky, staví novou kapelu a maluje. Má fajnovou holku, spokojený vztah. Do hospody už skoro vůbec nechodí,“ prozradil nejmenovaný kamarád.

To jsou rozhodně velmi dobré zprávy. I Víťovi fanoušci věří v jeho plné zotavení a brzký návrat. Až se tak stane, můžeme se těšit na zbrusu nové hity, ale zřejmě už ne od kapely Mandrage. A teď vás ještě překvapíme další informací, kterou zjistil web CNN Prima News. Vítek by měl mít devítiletou dcerku, kterou si pořídil v jednom z minulých vztahů. „Má krásnou a šikovnou holku. Je jí devět let, krásně tancuje. S maminkou se ale rozešel,“ uvedl Vítkův blízký kamarád. S dcerou tráví víkendy a ona mu vnáší do života radost.

Zdroje: Facebook, Prima Ženy, CNN Prima News