Visí nad ním otazník znásilnění. Taťána Makarenko udělala nad manželem důležitý krok!

    Když se koncem minulého týdne dostala na veřejnost informace, že manžela ředitelky Miss Czech Republic zatkli, důvod nebyl znám. Později se ukázalo, že v poutech skončil kvůli podezření ze znásilnění jen 16leté dívky. Taťána Makarenko (34) netají, že prožívá nejtěžší chvíle svého života. A udělala radikální krok!

    Informace o tom, proč skončil Martin Pánek v rukou policie, se na veřejnost dostávají postupně. Přibližně před dvěma týdny ho zatkli ve Skotsku po fotbalovém zápase, ale i jeho manželka, ředitelka Miss Czech Republic o něm měla minimum informací. Česká média však postupně zveřejňují stále nová a nová odhalení o případu. 

    A ty jsou pokaždé ještě šokující. Životního partnera Taťány Makarenko zatkli po zápase fotbalistů pražské Sparty v Evropské lize na hřišti Glasgow Rangers. Důvodem má být podezření ze znásilnění jen 16leté dívky, kterého se měl dopustit spolu s několika kamarády. Při nechutném aktu si ji navíc měli natáčet, takže skotská policie má dostatek důkazů. 

    Makarenko ale stále věří, že se dokáže manželova nevina. „Věřím, že jde o nedorozumění. Musím věřit. Prožívám nejtěžší chvíle života. Je mi hrozně,“ řekla Super.cz modelka, která stále neví bližší informace, co se stalo. „Kvůli informačnímu embargu musím nyní vydržet a počkat na výsledky vyšetřování. Nezbývá mi než všechno nechat na manželových právnících,“ dodala Taťána, která se za Pánka provdala jen před třemi měsíci.

    Jako ředitelka Miss Czech Republic se však takové „reklame“ určitě netěší. A přestože ze svých profilů na sociálních sítích nevymazala společné fotky, rozhodla se pro jiný, stejně radikální krok. Vymazala všechny odkazy na manželovy sítě.