Vincent Navrátil ukázal přítelkyni. Je to kočka a pracuje pro jeho sestru!

„Sorry, nejsem gay, ani sigle,“ byla první slova herce Vincenta Navrátila, který na svůj Instagram nahrál fotku, na které s k němu tiskne půvabná brunetka. Tato skutečnost jistě byla velmi špatnou zprávou pro Vincentovy fanynky. Ti ostatní, kteří do něj nejsou platonicky zamilovaní, mu to ale přejí a jsou za něho rádi.

Herec měl poslední přítelkyni v loňském roce, psal v srpnu web Super. Vincent přiznal, že se novému vztahu nebrání a věří, že tam někde je holka přímo pro něj. „Mám na ni stejně vysoké požadavky jako sám na sebe. Což si myslím, že je fér. Věřím, že tam taková holka je,“ řekl v době, kdy velmi intenzivně pracoval na své postavě.

A je vidět, že to přineslo ovoce. Vincent si našel novou lásku a zdá se, že všechny podmínky splňuje. Navíc nemusel hledat moc daleko. Web Expres totiž zjistil, že se jedná o spolupracovnici jeho starší sestry Agáty Hanychové. Jmenuje se Bea Mandoková a ve spolupráci s Agátou vystřídala Pepína Koudelku. S ním Agáta rozvázala pracovní poměr po osmi letech.

Musíme říct, že Bea je opravdu krásná a všimli si toho i Vincentovi sledující. Oceňují, že není překombinovaná umělými doplňky, jakou jsou řasy, nehty, nebo přifouknutými rty. Vincent vedle ní vypadá šťastně a o to víc budou veselejší i jeho Vánoce.

Zdroje: Instagram, Expres, Super