Vilma Cibulková zažila těžké období: Dcera brala drogy a Vilma ji dokonce musela vyhodit z domu

Těžkou pubertu u své dcery zažila i herečka Vilma Cibulková. Období, kdy mladistvý zkouší drogy, alkohol a útěky z domova, děsí každého rodiče. Její dcera Šimona (24) propadla tvrdým drogám a žila na ulici.

Herečka si dnes už s dospělou dcerou zažila pořádné peklo a sáhla si až na úplné dno. Dcera Šimona se vydala na špatnou cestu. Nechala se zlákat touhou po pervitinu a se svou závislostí dlouhá léta bojovala. První problémy přišly v pubertě, kdy jí bylo 14 let. Celá situace vygradovala, když dovršila osmnáctých narozenin. 

Herečka v tu dobu musela dceru vyhodit z bytu. Šimona i přesto, že se snažila s drogami skoncovat, několikrát opustila léčebnu a vždy se vrátila zpět do starých kolejích. „Ve chvíli, kdy jsem ji našla, jsem byla vděčná za to, že alespoň přišla na místo srazu. Stalo se pravidlem, že jsem jí třeba přinesla teplé oblečení nebo něco teplého do žaludku. Musela jsem přistoupit na princip, že to tak je. Vůbec jsem to nekomentovala. Bylo to strašně těžké. Chodila jsem pak v noci z centra domů do Počernic pěšky. Potřebovala jsem ten bol v duši a těle vychodit,“ zavzpomínala na hrůzostrašné okamžiky herečka pro deník Blesk.

Nyní dcera Šimona žije spořádaný život. Stal se z ní spolehlivý člověk, který se práce nebojí. Má tři práce, je spolehlivá a se svou matkou skvěle vychází. Bydlí v Olomouci, proto svou rodinu nevidí tak často, jak by si asi Vilma Cibulková přála.

Zdroje: Blesk, Aha