Vilma Cibulková dlouhou dobu bojovala s depresí, alkoholem a dokonce se pokusila o sebevraždu. Nyní se snaží pomáhat druhým!

Herečka Vilma Cibulková je známá svým obrovským talentem a k tomu pořádnou porcí krásy. Její osobní život však připomíná jízdu na horské dráze. Jednou byla na vrcholu a podruhé se dostala na dno. Ani v partnerských vztazích to neměla zrovna jednoduché, a tak často pomoc hledala na dně sklenky vína.

Herečka Vilma Cibulková se netají tím, že v partnerském životě to neměla nikdy jednoduché. Během svého života prožila pár románků s umělci, kteří byli ženatí. Mezi ně patřil i divadelní režisér Petr Kracik. Když s ním nakonec otěhotněla, nezbylo ji nic jiného než jít na potrat. To bylo dle jejích slov jedno z nejhorších rozhodnutí, které musela udělat, uvádí web Reflex.

Následně si začala románek s hercem Karlem Heřmánkem, který byl v tu dobu ženatý. Kvůli jejich tříletému vztahu odešla z Divadla Na zábradlí, kde v té době oba hráli.

Ale jejím osudovým mužem se stal o jedenačtyřicet let starší režisér Miroslav Macháček. Ten byl v době, kdy spolu začali žít, těžce nemocný. On sám kvůli své nemoci nepil a nekouřil, jenže Vilma v tu dobu propadla do těžké závislosti. Strach o zdraví svého blízkého člověka řešila alkoholem.

Ve zveřejněných zápiscích ve třetí osobě stojí: „Večery v Národním s půl lahví v hlavě, pak zpátky do díry a půl lahve na ráno, aby byla schopna přejít ulici.“ S Macháčkem prožila herečka krásné tři roky, jenže ve chvíli, kdy ji nejvíce potřeboval, od něj utekla. Když se poté dozvěděla o jeho úmrtí, srazilo ji to na dno. Deprese společně s alkoholem přivedly herečku až k pokusu o sebevraždu a následně skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích, píše web Prima ženy.

Následoval vztah s hercem Miroslavem Etzlerem, který měl osobně velmi bohaté zkušenosti s alkoholem. Etzler po několika letech jejich vztahu začal Cibulkovou podvádět a začal si románek s herečkou Radkou Pavlovčinovou.

Vilma Cibulková nyní už přes 20 let abstinuje a alkoholismus vnímá jako prokletí. Dnes žije spořádaný život, snaží se pomáhat ostatním a být pro ně vzorem, že se vždy dá začít znovu a lépe. 

Zdroje: Reflex, Prima ženy