Victorie Beckham: V dětství ji šikanovali! Nehce, aby to zažívali jiní

V těchto dnech několik známých lidí veřejně podpořilo Týden boje proti šikaně. Jednou z nich je také Victoria Beckham (49), která své fanoušky vyzvala, aby proti šikaně bojovali. Rovněž přiznala, že ji v minulosti zažila na vlastní kůži.

Týden boje proti šikaně v minulosti podpořilo několik známých lidí. Letos je zřejmě největší osobností Victoria Beckham, která na svém profilu na sociální síti Instagram přidala fotku se svojí dcerou Harper.

V příspěvku vyjádřila této iniciativě podporu a napsala, co je letos jeho hlavní myšlenkou. „Během tohoto týdne je důležité nezůstat ticho, je-li někdo ve vašem okolí sám nebo zažívá šikanu,“ uvedla Beckham, která doplnila, že svou dceru nade vše miluje.

Jinak však také prozradila, že v dětství zažila šikanu na vlastní kůži. „Jsem velmi pyšná, že jsem vychovala silnou a pečlivou dceru. Když jsem vyrůstala, tak mě ve škole dost šikanovali. Proto velmi často Harper zdůrazňuji, že je velmi důležité být milý a ozvat se, když je někdo šikanován. Hlavně tehdy, když uvidí další dívku, která je úplně sama, protože v minulosti to byla její máma,“ napsala zpěvačka.