Victoria Beckham pojídá 25 let denně stejné jídlo. Jejího manžela Davida to velmi trápí

Zpěvačka Victoria Beckham nemá potíže být leckdy výstřední. A to i v oblasti jídla. Její manžel na ni práskl, že si s ní neví rady, protože už 25 let dopřává svému tělu každý den naprosto stejné jídlo.

Bývalý fotbalista řekl, že jeho žena je zvláštní v tom, že nerada ochutnává nová jídla. Denně jí jen grilovanou rybu s dušenou zeleninou.

On sám má jídlo za jakýsi obřad, a byl by rád, kdyby i jeho žena ochutnávala, co David uvaří. Ale toho se nedočkal a dosti ho to mrzí. „Bohužel jsem ženatý za někoho, kdo posledních 25 let jí to samé dokola. Od té doby, co ji znám, jí jen grilované ryby a dušenou zeleninu. Velmi zřídka se od toho odchýlí,“ cituje Beckhama web Hiptoro.

Jedinou výjimku prý udělala, když byla těhotná a čekala jejich dcerku. „Byla to pro mě ta nejúžasnější věc a dodnes na to vzpomínám jako jeden z nejlepších večerů,“ řekl fotbalista podle webu Hiptoro.

Victoria Beckham ví, že pro spoustu restaurací je noční můrou. Nemá ráda cokoli na oleji, na másle nebo snad omáčky. Postavu jí možná některé ženy závidí, ale není nad pocit vychutnat si lahodné chutě různých pokrmů než se stále v jídle kontrolovat.

Victoria se věnuje módnímu návrhářství, a tak je zřejmé, že si hlídá svá kila.

Zdroj: Instagram, Hiptoro.com, International.VictoriaBeckham.com