Victoria Beckham je hrdá na synovy fotky. Všichni ostatní jsou pobouření!

Jméno David a Victoria Beckham je ve showbyznysu velice známé. Tatínek známy fotbalista a maminka bývalá zpěvačka ze skupiny Sice Girls a módní návrhářka. Jejich nejmladší syn Cruz Beckham se teď vydal na cestu za kariérou modela. Jeho první fotky pro magazín i-D jsou pobuřující!

Na snímcích pořízených pro vydání je Cruz bez trička v bílých boxerkách a vlasy má nabarvené narůžovo. Na dalších fotkách se Cruz nahoře bez chytá za rozkrok anebo si stahuje spodní ret a odhaluje stříbrnou mřížku co mu zakrývá zuby.

Victorie to však pobuřující nevidí. Na svém Instagramovém profilu sdílela fotky z focení a napsala, že je na něj moc pyšná!

Přestože mnozí v jeho věku sní o tom být na obálce časopisu, Cruzova vizáž se mnohým nelíbí.

„Tady není nic k vidění, jen Victorie Beckhamová hypuje podivně sexualizované fotky svého nezletilého syna, které pořídila, když mu bylo pouhých 16 let, svým 29,5 milionu sledujících na Instagramu,“ píše Independent.

Cruz si focení přesto moc užil a pro magazín i-D sdělil, že se teď chce naplno věnovat hudbě.

„Dokonce jsem se naučil hrát na mandolínu pro píseň, kterou jsem napsal. Myslím, že se člověk nikdy nepřestane učit, ale já si dávám na čas, abych viděl, co se stane,“ prozradil pro i-D.

Co na jeho focení říkáte vy?

Zdroj: independent.co.uk, i-d.vice.com