Věru Martinovou deprese naprosto zničily! Museli zakročit psychiatři

Country zpěvačka Věra Martinová to v životě neměla vůbec jednoduché a všechen ten stres a tlak si nyní vybírá svou daň. Jak zpěvačka s psychickými problémy bojuje?

Věra Martinová neměla život jako z pohádky, kromě těžké dopravní nehody a komplikovaného rozchodu musela i bojovat s rakovinou. A i když všechny tyto problémy zvládla úspěšně překonat, tak si stres, který tyto útrapy doprovázel, vybral svoji daň.

Martinová se již nyní nebojí otevřeně mluvit o tom, co ji dohnalo k těžkým depresím a ví, že není ani ostuda přiznat, že je pod dohledem lékařů, aby se jí její stavy nevracely. „Deprese mi začaly docela brzy, už někdy po třicítce. Diagnostikovali mi únavový syndrom a ten se váže třeba i na syndrom vyhoření. Uvědomovala jsem si, že už to sama nezvládnu,“ uvádí pro Expres.

„Vracet se to může a taky se to vrací. S tím se musí opravdu pracovat. První věc, která mi strašně pomohla, je především odpustit sám sobě, což je vlastně to nejtěžší. Vy si nakladete nějaké cíle a když je nesplníte, tak si to začnete vyčítat a už se vezete. Já si teď snažím říkat, že se nic nezblázní. “ popisuje svůj nový postoj k životu Martinová. Nezbývá tedy než jen doufat, že i tyto útrapy tato stále pozitivní zpěvačka překoná a bude jenom silnější!

Zdroj: expres.cz, Instagram