Veronika Žilková v nepostradatelné roli babičky. S Kryšpínem obrazila Česko i Slovensko. Pomáhá Agátě, jak může

Není pochyb o tom, že Veronika Žilková je velkou oporou své dceři, která se po rozchodu s Jaromírem Soukupem potýká s mnohými patáliemi. Žilková tak pomáhá, jak může, ať už jako babička či matka.

Poslední dobou Veronika Žilková své dceři pomáhá, kde může. Dokonce vzala jejího nejstaršího syna Kryšpína sebou na Slovensko, kde se konalo předávání cen do Bratislavy, kde Žilková obdržela cenu Evropské akademie za přínos ve vědě a umění. Ale hned poté také vyrazily společně s Kryšpínem na Moravu, kde se coby nadšený rybář trávil čas u vody.

Strávili tak v Hovoranech celou neděli, kde Veronika Žilková bere jako ideální místo pro trávení odpočinku. Kousek od rybníka byl totiž vinný sklípek s burčákem, jak se svěřila v příspěvku. A nechyběla ani ukázka vnukova úlovku, kdy vytáhl 8 kilového kapra, kterého herečka slíbila pustit zpět do vody.

Po chvíli odpočinku už je Žilková opět na nohou a opět vyráží do Bratislavy. Tentokrát jede vlakem se synem Vincentem Navrátilem, který se vydal po jejích stopách a není v herecké branži žádným nováčkem. Společně míří na natáčení, možná se tak můžeme těšit na film či seriál, kde se objeví bok po boku.

V komentářích se to právem hemží samými superlativy a zdá se, že i když si někteří myslí, že je herečka s dcerou pěkně ztřeštěná, většina zastává názor, že se jedná o báječnou babičku i matku, která by se pro své děti rozdala.

Zdroj: Instagram, autorský text