Veronika Žilková se pyšnila tříměsíční vnučkou. Její jméno hádali soutěžící soutěže Na lovu

Vědomostní soutěž Na lovu je mezi diváky hodně oblíbená a když už se v ní o někom mluví, někteří to berou jako úspěch nebo známku kvality. Zdá se, že stejně tak to bere i Veronika Žilková.

Herečka se neváhala pochlubit na svém Instagramu příspěvkem, ve kterém je úryvek z relace Na lovu. Scénáristé do dotazů zakomponovali právě jméno čerstvě narozené Rozárky, dcery Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Je pochopitelné, že se hrdá babička chtěla takovým úspěchem pochlubit a sama jej i vtipně okomentovala.

Dostat se do křížovky mi trvalo asi 30 let, mojí vnučce jen tři měsíce.

Diváci se samozřejmě baví s ní a jsou za jedno, že se scenáristům tento dotaz rozhodně povedl. Dokonce dodávají, že se nedávno mezi soutěžními otázkami objevil i dotaz, který se dotýkal dcery známého moderátora Leoše Mareše. Všechny rovněž pobavil i autentický smích při čtení, když Ondřeje Sokola pobavil výběr možností.

My můžeme maličké popřát nejen mnoho dalších úspěšných zmínění v televizi, ale hlavně hodně zdraví. Možná z malé Rozárky vyroste nová moderátorka, která zas bude jednou mluvit o Ondřeji Sokolovi.

Zdroj: Instagram, autorský text