Veronika Žilková natáčí film v tureckém Istanbulu. Konečně jsem zahraniční celebrita, libuje si. Po blondýně místní muži koukají

Herečka Veronika Žilková se dostala k natáčení filmu v zahraničí. Konkrétně v tureckém Istanbulu, kam poprvé odletěla před pěti dny, jak se pochlubila na Instagramu. Mezitím se už také stihla vrátit do Čech, kde měla ještě jiné povinnosti. Jedno si však Veronika nemůže vynachválit – konečně je z ní zahraniční celebrita.

„Dnes točíme v Celebrity baru. Konečně jsem zahraniční celebrita v Turecku,“ okomentovala včera se smíchem Veronika krátké video, na kterém pózuje právě před zmíněným barem. Na sobě měla půvabné šaty, které by si ale, jak v pozdějším příspěvku sama přiznala, dobrovolně nikdy neoblékla. Její fanoušci se však v komentářích shodují, že tento outfit velmi sluší.

Jak už bylo řečeno, Veronika do Istanbulu letěla poprvé před pár dny. Ačkoli nikdo nevíme, co za film tam vlastně točí, na svoje fanoušky herečka nezapomíná. Pravidelně je informuje o tom, se zrovna ten den dělala, nebo jen tak sdílela pěkně šmrncovní fotky z natáčení. Svěřila se také, že se sama vydala na noční procházku a že místní muži po ní dost koukali.

„Hotel jsem našla a noční procházka samotné blondýny po tureckém přístavu dopadla dobře. Chytrý to úplně nebylo. Všude byli jen chlapi a asi nepoznali, že jsem důchodkyně a čuměli po mně dost drze,“ odvyprávěla svůj zážitek Veronika, která podle sledujících rozhodně na důchodkyni nevypadá. Včera už byla rozumnější a na procházku vyrazila ještě za světla, také proto, aby svým fanouškům ukázala, jak to tam vypadá.

Veronika za těch posledních pár dní, které strávila v Istanbulu, sdílela hned dvanáct příspěvků. Mezi nimi nechybělo ani tradiční Cvičeníčko, při kterém si mohou její fanynky spolu s ní formovat těla. Kromě toho, že ukázala úžasné výhledy na město, prozradila, že v Istanbulu točí se slovensko-tureckou produkcí televizní film, který se odehrává na slovenské ambasádě. Veronika v něm ztvárňuje výtvarnici, která hledá starou lásku, kterou bude představovat slovenský herec Maroš Kramár.

Zdroje: redakce, autorský článek