Veronika Žilková na sobě měla outfit, který by si na sebe nikdy nevzala. Je neskutečně sexy! V seriálu se má objevit nahá

Veronika Žilková (61) si momentálně užívá ve slunném Turecku. Do zahraničí odcestovala pracovně, protože právě natáčí nový seriál Láska v Istanbulu. Herečka byla oblečená v opravdu sexy outfitu. Má to však jeden háček!

Slovenská televize Joj v současné době připravuje pro své diváky nový seriál s názvem Láska v Istanbulu. A Žilková se má v něm objevit nahá.

„Letos mám krásnou nabídku od slovenských filmařů. Budu natáčet film v Turecku, kde budu mít nahou scénu,“ řekla už v červnu. „Takže teď cvičím doma. Hraju bláznivou, tak trochu extravagantní umělkyni, která se svléká na podporu svých uměleckých děl proti novinářům. Takže cvičím, abych se mohla svléknout. Cvičím denně už dva roky, teď dokonce třikrát týdně,“ dodala se smíchem.

Nyní je v Turecku a produkce projektu je v plném proudu. Natáčení začalo v polovině června a bude se točit až do poloviny srpna.

Česká herečka denně přidává příspěvky z dalekého Turecka na sociální síť Instagram. „Dnes natáčíme v Celebrity baru. Konečně jsem v Turecku zahraniční celebritou,“ svěřila se. Sdílela také fotografie z natáčení, na kterých byla neuvěřitelně sexy. Má to však háček!

Pod bílým sakem, které odhalovalo části jejího těla, měla na sobě pouze krajkovou podprsenku. A tyto kousky jí příliš nelichotily. „Ten outfit je opravdu turecký. Nikdy bych si to na sebe dobrovolně nevzala,“ přiznala. Její fanoušci se shodli na jedné věci.

A tohle prostě sluší víc než ten rockerský outfit v červených šatech a kožené bundě… Jsi tu neuvěřitelně elegantní a sexy,“ napsala pod příspěvek jedna z žen. Podpořili ji i její kolegové z castingu. „Veroniko, vypadáš úžasně,“ komentovala to další.

Zdroj: autorský článek