Veronika Žilková konečně přiznala vztah s Holomáčem: Po letech s prolhaným politikem sebrala odvahu znovu žít

Ještě letos v dubnu Veronika Žilková zarytě tvrdila, že rocker Josef Holomáč není jejím partnerem. To si podle ní vymysleli novináři. Říkala o něm, že je jen její kamarád. S příchodem nového roku se však mezi nimi něco zlomilo a stali se z nich randící důchodci. A rovnou spolu vyrazili na dovolenou.

Ještě do pondělí si bude Veronika s Pepou užívat na ostrově Fuerteventuře. Svým fanouškům o něm prozradila několik informací a všem takovou dovolenou doporučila. Prý je tam spousta důchodců, mezi které už i ona s Pepou patří.

„Důchodci na pláži,“ okomentovala vtipně společnou fotku. Další den přidala jinou a u ní se konečně přiznala, že s Pepou randí. „Seberte odvahu začít znovu randit. Po 18letech života s prolhaným politikem to nešlo snadno ,ale pokud se najde někdo, kdo o vašich dětech řekne, že jsou skvělí,o vaší sporné postavě řekne, že je dokonalá a tleská Vám z první řady, když pracujete…jděte do toho. Prohry už známe a tak se radosti nebraňme….protože nikdo nevíme, jak dlouhá svíčka nám ještě hoří,“ napsala Veronika.

Spousta jejích fanynek se s její situací ztotožňuje a ty, které takové štěstí zatím nepotkali, Veronika podpořila v jejich snažení. Jedna ze sledujících jí však v komentářích vyčetla, že se zase naváží do svého bývalého manžela a že si tím jen škodí. Jestli už je ale rozvodové řízení ukončené, což asi je, jinak by herečka nešla do nového vztahu, tak jí to může být jedno. I Pepa je oficiálně rozvedený, teď ještě bude anulovat sňatek církevní, jak psal v létě časopis Blesk.

Zdroje: Instagram, Blesk