Veronika Lálová ukázala své dokonalé tělo v bikinách: Fanouškům doslova spadla brada!

Vícenásobná mistryně ČR v párové i sólo salse Veronika Lálová si umí plnit sny. Je nejen dokonalou tanečnicí, která na slavném karnevalu v Riu de Janeiru jako první Češka v historii získala prestižní pozici múzy, stala se z ni i úspěšná tanečnice pořadu Star Dance. Svou kariéru se Veronika rozhodla posunout o něco dále, a proto se rozhodla vycestovat do Španělska, kde se učí nový tanec, flamengo.

Tato kráska se ale do povědomí lidí dostala především svou účastí v televizní soutěži Stardance, kde v roce 2016 doslova excelovala s mladým hercem Zdeňkem Piškulou a celou soutěž společně vyhráli. O dva roky později tancovala s bývalým olympionikem Davidem Svobodou a skončila s ním na třetím místě. V poslední řadě, která se odvysílala se stal jejím tanečním partnerem princ Jaromír v podání Pavla Trávníčka.

Letos na podzim se diváci soutěže StarDance, kterou vysílá Česká televize nedočkají, soutěž je o rok odložená, a tak se tanečnice Veronika Lálová nechala přemluvit k tomu, aby se učila tanec ve španělské Seville. „Dneska mi začínají kurzy flamenca ve Španělsku. Úplně upřímně… neskutečně se těším, ale mám obrovský respekt a trochu nervy, jak náročný to pro mě bude a co mě čeká!“ napsala tehdy s nadšením Lálová ke svému příspěvku na Instagramu.

A radost a štěstí z ní záři i nyní. Na sociální síti zveřejnila provokující snímek, na kterém pózuje v obklopení několika rostlin a fanoušci se mohou zbláznit. Její dokonalá postava dostává do kolen nejen muže, ale i ženy. „Venku je teď jak v pekle, tak se před lekcí musím trochu naladit na letní a pozitivní atmosféru,“ napsala Veronika k příspěvku. A fanoušci rozhodně komentáři nešetřili. „Vy jste tak krásně ŽENSKÁ, máte vše, co žena má mít a neuvěřitelný sexappeal,“ napsala jedna ze sledujících. „Brno se klepe ještě teď pod tanečními botkami Verunky,“ doplnil další. „Veru vaše fotky nám dělají tyto podzimní dny krásnější,“ zakončila jiná sledující, která je smutná z toho, že v Česku již nemáme takové krásné počasí.

Zdroje: Instagram