Veronika Čermák Macková se vypořádává s kritikou kvůli štíhlé postavě. „Slova mohou způsobit vážné potíže,“ vzkazuje

Mladou a talentovanou herečku Veroniku Čermák Mackovou mohou fanoušci nekonečného seriálu Ulice vídat pravidelně na televizních obrazovkách. Ne jedno oko si ale všimlo, že je sympatická herečka velice štíhlá. Co za tím vězí?

Jak sama Veronika několikrát přiznala, štíhlou postavu má celý život, což ale není žádnou nemocí nebo dietami, píše Blesk. 

„V rodině jsme všichni hubení a navíc mám alergie na různé potraviny,“ přiznala herečka na premiéře muzikálu The Bodyguard, kde její manžel Hynek v současné exceluje v hlavní roli po boku Evy Burešové.

Čermák Macková tak v současné době znovu čelí kvůli své postavě drsné kritice a snaží se s tím vypořádat:

„Bodyshaming. Ať už má někdo se svým tělem trápení, či nikoliv, vždycky se najde někdo, kdo má potřebu se vyjadřovat k jeho zevnějšku. Odsuzovačně, nemístně, agresivně, netaktně, opovržlivě, …ať už se něco utrousí schválně, ze srandy nebo ze starosti, bylo by fajn se nejdřív zamyslet nad tím, jestli ten dotyčný zrovna neprochází složitým životním obdobím a že taková “nevinná” připomínka může zabolet a u někoho způsobit vážné potíže,“ vyjádřila se na úkor této kritiky na své sociální sítě herečka.

Pro ty méně neznalé: bodyshaming je forma ponižování, kritiky nebo urážení jednotlivce kvůli jeho tělesnému vzhledu.

Will US Retail Share Fund reimburse an associate for expenses they have already What if my immediate family member also works for a Staples csuhaj ildikó életrajz?

Není to ale poprvé, co se Veronika setkala s ostrou kritikou. S tou se dodnes setkává kvůli svému vztahu s o několik let starším Čermákem, připomíná web NašeHvězdy.

 Ten se ale své partnerky a později i manželky několikrát dokonce zastal.

 „Miluji tě, ale nejde to, protože jsi o dvacet let mladší? Myslím, že nejsem první ani poslední, komu se to stalo. Nutno říct, že Veronika není typická mladá holka. Je to taková stará duše,“ rozpovídal se tehdy o vztahu s mladší herečkou.

Pár se nakonec vzal před šesti lety, kdy Veronice bylo 24 let. Svatba se konala v pražské botanické zahradě a před oltář v tamní kapli předstoupil stylově oblečen v duchu 30. let, zatímco Veronika dala před závojem nevěsty přednost věnečku z květin.

Zdroj: blesk.cz, nasehvezdy.cz, Instagram