Verešová září štěstím! Její dcera Vanessa (16) se pochlubila velkou novinou!

Nejen na svou skvělou figuru a vizáž může být Andrea Verešová (43) hrdá. Právem se pyšní i sportovními úspěchy svých dvou dětí. Starší Vanessa Volopichová (16) získává na závodních drahách doma i ve světě ta nejvyšší umístění ve snowboardingu. Před rokem získala svou první zlatou medaili na Evropském olympijském festivalu mládeže v zimních sportech. Nyní si přivezla bronz ze Světové olympiády mládeže v Koreji.

Jak Andrea Veršová, tak i její děti Vanessa a Daniel Volopichovci milují lyžování, přestože už dříve vyměnili lyže za snowboardy. Ukázalo se, že obě mají talent a soutěživou povahu, a tak to zkoušejí na závodech doma i v zahraničí a daří se jim. O radost z jejich úspěchů se Andrea ráda podělí s jejími četnými sledovateli na Instagramu. Loni se svěřila, že pouhých deset dní předtím, než získala Vanessa prvenství na Evropském olympijském festivalu mládeže v zimních sportech v Itálii, se zranila a její účast byla sporná. Nakonec jí chuť soutěžit pomohla překonat i bolesti a uspěla.

Jako schválně, i letos nastoupila Vanessa na závod Světové olympiády mládeže v Koreji po zranění a léčbě zlomené nohy. Ukázala se však jako velká bojovnice a předvedla skvělý výkon. „Čistá jízda, perfektní skoky. Vanessa to tam i zraněná prostě dokázala a je z toho první medaile na světové olympiádě mládeže v Koreji. I když bronzová, ale velmi těsně za výbornými soupeřkami. Gratulujeme! Ať ti to nadšení a chuť vydrží co nejdéle, adresovala Andrea dceři na svém instagramovém profilu obdivná slova. 

Nechyběly ani gratulace od jejích fanoušků a je jasné, že mámě dělají pochvalná slova na konto její dcery velmi dobře. Vanesska vypadá křehce a jemně, ale její vnitřní síla, statečnost, vůle a odvaha jsou obdivuhodné. Samozřejmě, že se o ni bojím, ale říkám si, že hlavně dělá to, co ji baví. Je to úžasný sport. Je venku, v přírodě. Vždy se modlím, aby se nic nestalo. K tomu teď začala střední školu, ona je fakt chytrá,“ vyjádřila se pro eXtra.cz s hrdostí o dceři pyšná máma, která také vždy usilovala o prvenství v konkurenci, byť ne v sportu. Když se dá, doprovází dceru na závody i v zahraničí a není jich málo. Poslední týdny sice kvůli zlomené noze neprotékala, ale to je už minulost a zdá se, že o mladé Volopichové ještě bude svět sportu slyšet.

Zdroj: eXtra.cz