Vendule Pizingerové dvouletý syn namaloval tetování. Ukázala ho a přemýšlí, kam si ho nechá udělat

Úspěšná, stále krásná a talentovaná podnikatelka Vendula Pizingerová (51) je známá především díky nadaci Kapka naděje. Ale málokdo ví, že je velkou milovnicí tetování. Nyní má v plánu si vytetovat na tělo jedno specifické, které namaloval její dvouletý syn.

Že věk je číslo, opravdu platí v případě Venduly, která má o 19 let mladšího partnera a vychovává sedmnáctiletého syna Jakuba a dvouletého Josífka. A nejen že se stará o nadaci, ale ještě čas tráví jako influencerka, takže rozhodně času nazbyt moc nemá. I přesto je plná energie, elánu a je vidět, že ji vše baví.

Mezi jedny z největších radostí v jejím životě, kdy by někteří mluvili už o závislosti, je tetování. Vendula jich na svém těle už má několik, jak se pochlubila na svém Instagramu. „První tetovaní mám od 28 let… lilie, kytka věčnosti (za Klárku) a pak už se s každým výjimečným okamžikem mého života “kérky” hrnuly,“ napsala na sociální síti.

Tetování od syna bude mít na svém těle

Momentálně ale její dvouletý syn nakreslil obrázek a podnikatelku tolik zaujal, že si ho chce nechat zvěčnit na svém těle! „První dílko Josífka na svůj okamžik čeká… mezi tím, než jsem vyřídila, aby nám vyvezli popelnice, tak Josífek pomaloval nábytek! A povedl se mu krásný dinosaurus, akorát na něj hledám místo, kam na tělo,“ napsala k příspěvku, kde je talent jejího syna skutečně vidět. Těžko říct, zda to byla nadsázka, nebo to Vendula skutečně udělá.

Aktuálně má potetované ruce, prsty a podle informací časopisu Sedmička.cz to tímto rozhodně nekončí. Jedno tetování má i od herečky Kateřiny Kairy Hrachovccové, pro kterou je tetování také životní styl. Na svém Instagramu se svými skvosty často chlubí, a právem! Uvidíme tedy, čeho všeho se ještě dočkáme.

Zdroj. Sedmička.cz, Instagram-Vendula Pizingerová, Instagram-Kateřina Kaira Hrachovcová, redakce