Vendula Pizingerová v požáry zmítaném Řecku: Zažívá dobrodružný život, koupou se přímo ve svém oblečení, jak ve středověku

Doteď jste možná jen tušili, že ve Vendule Pizingerové dřímá dobrodružný duch, a to hlavně zásluhou jejího manžela Josefa. Ten jí totiž k takovým akcím vždy vybičuje. Jistě jste ale netušili, že Vendula je schopná několik dní trávit v terénním autě, bez koupelny a všech dalších vymožeností. Každopádně je to tak. Vendula, její manžel i syn Pepíček (2) cestují už několik posledních dní po Balkánském ostrově.

Momentálně se už pátý den nachází v části Řecka, kde naštěstí nehrozí rozsáhlé požáry, jak o tom dnes a denně čteme. Právě před pěti dny dorazili po 2500 ujetých kilometrech k řeckému moři, na které se Pepíček velmi těšil. Na pláži ale to rozhodně nezakotvili. Rodinka se rozhodla ostrov pořádně prozkoumat, takže Vendula svým sledujícím na Instagramu nabídla pohled do starého dolu, na překrásné jezero a hory.

„Máme štěstí na místa, kde jsme úplně sami……Ani jsem se ještě nestihla bát v noci. Občas proběhne pár toulavých psů…,“ popisuje Vendula svoje zážitky. „Tak tady jsem měla první příležitost si v té vodě umýt vlasy a oblečení. Měla jsem ho na sobě! Jsem si připadala, jak ve středověku. Scéna z filmu Návštěvníci s Jeanem Reno, jak se koupou v hadrech ve vaně. Ale jinak všichni spokojeni,“ sdělila Vendula svým sledujícím. Ti jí v jejím dobrodružném nasazení podporují.

Vendulino dobrodružství započalo už 16. července, kdy se svým fanouškům ozvala z Rumunska. Hned druhý den měli štěstí a potkali u cesty medvěda, který se drbal za uchem. Naštěstí nevypadal nijak útočně a malý Pepíček se tak bude moct příští rok ve školce vytahovat, že viděl živého medvěda nejen v zoologické zahradě. Na všechny zážitky prezidentky nadačního fondu Kapka naděje se můžete podívat na jejím profilu. Jistě vás tato žena v mnohém překvapí.

Zdroje: Instagram, autorský text