Vendula Pizingerová si užívá v Turecku: V moři políbila delfína!

Jeden krásný okamžik prožila Vendula Pizingerová během své dovolené v Turecku. Kromě nespočtu adrenalinových aktivit si na závěr dovolené zaplavala v moři, kde jí společnost dělali delfíni. S jedním z nich si dokonce vyměnila polibek!

Žádná poklidná dovolená! Vendula Pizingerová se vydala do krásného Turecka, aby se vrhla hned do několika dobrodružství. Jako milovnice adrenalinu sjela na raftu divokou řeku a také si zaplavala s desetiletým delfínem. A nakonec si vyměnili i polibek! „Můj muž se mi trochu proměnil!“ vtipkovala pod sdílenou fotkou.

Akorát polibek byl cítit slanečkem...“ smála se. „Byl to krásný zážitek, v tu chvíli si uvědomujete, jak je to silný a inteligentní zvíře,“ svěřila se podle Blesku. Show s delfíny jsou na Turecké riviéře oblíbené, proto si jednu nemohla nechat ujít ani Vendula.

Příjemnou dovolenou absolvovala s kamarádkou Hanou Petrovou, se kterou se přátelí už 15 let. „Jsme hlasitý a střelený, takže nám to spolu vyhovuje se přeřvávat,“ zažertovala závěrem Vendula. Pobyt v Turecku si taky nemohly vynachválit. „Byly jsme u moře i v horách. Absolvovaly jsme zážitky, které byly pro nás nový, to mě moc oslovilo. Šlo o canyoning a rafting. Pravdou je, že v říjnu už není moc letní počasí a několikrát nám dokonce pršelo. Na tom canyoningu měla voda jen 9 stupňů, což není moc, a vzduch nějakých 15-16 stupňů,“ uvedla pro web Lifee.

Zdroje: Blesk.cz, Lifee.cz, Instagram