Vendula Pizingerová se ukázala v odvážných šatech s kohoutím peřím a odhalila svůj bujný dekolt

Vendula Pizingerová se snaží svůj život vést velmi aktivním způsobem a doma rozhodně nezahálí. Maminka dvouletého Pepíčka se nyní ve společnosti ukázala ve velmi odvážných šatech, a za svůj outfit sklidila mnoho lichotek a komplimentů.

Hrdá maminka dvouletého syna Pepíčka se může pyšnit opravdu výstavní postavou. Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje je v neustálém pohybu a dokazuje to i svými příspěvky na sociální síti Instagram, kde se s fanoušky dělí o svůj život.

Tak učinila i tento víkend, kdy se zúčastnila plesu Agrární komory České republiky. Při té příležitosti si na sebe oblékla šaty s kohoutím peřím a stala se jednoznačně hvězdou celého večera. Vendula si navíc z tohoto večera odnesla i krásných 92 tisíc korun, které putují do jejího Nadačního fondu Kapka naděje, jak napsala u sebe na Instagramu.

Sama Pizingerová přiznala, že zřejmě ze všech účinkujících měla na sobě ty nejodvážnější šaty, a jejich výběru předcházela řada zkoušek a úprav. „V době ptačí chřipky je trochu riziko si na Ples agrární komory vzít šaty s kohoutím peřím, ale moc jsme si to užili,“ začala Vendula popisovat galavečer u svého zveřejněného příspěvku. 

„Navíc výtěžek 92 tisíc je krásným dárkem pro Kapku naděje. Já měla asi ty nejodvážnější šaty v životě, děkuji za ně a za zkoušky, které jsem mohla absolvovat. Manžel se doma u toho trochu zapotil, ale vše dobrý,“ pokračovala dále a za tento příspěvek získala nespočet komplimentů.

Zdroje: Instagram, Autorský text