Vendula Pizingerová s božským dekoltem promluvila o své touze

Na Plese agrární komory vyvolala Vendula Pizingerová (50) rozruch. Její výstřih totiž oslovil všechny hosty. Ona sama však promluvila o něčem důležitějším: Touze po holčičce!

Černé šaty s kohoutím peřím zvolila Vendula na Ples agrární komory. Róbu jí půjčila návrhářka Martina Pipková, která však původně kousek navrhla pro modelku a manželku Vaška Noida Bárty (42), Elišku (31).

„Šaty mi padly hned do oka, ale nedošlo mi, že byly ušité na modelku, co má malá prsa. Takže když jsem si je doma zkoušela, tak mi moje prsa utekla do stran,“ zasmála se Vendula pro Blesk. A tak začaly improvizace, kdy jí manžel pomohl se speciálními páskami, jež podržely ňadra, aby zůstaly na svém místě.

Vendula, která je prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje, promluvila ale také o vážnějším tématu. „Trochu mě mrzí, že nemám tu holčičku, ale jsem už stará na další dítě. Když jsem byla naposledy v kojeneckém ústavu, který podporujeme, tak jsem neodolala a holčičku si pochovala,“ prozradila dál pro Blesk Pizingerová o touze po dítěti.  

Naposledy porodila syna před třemi lety, ačkoliv si dle iDnes velmi přála právě děvčátko. Jsme si jisti, že Vendulin mladší manžel by jistě nebyl proti dalšímu miminku.

Zdroj: Blesk, iDnes