Vendula Pizingerová o zkažené dovolené. Špinavé toalety, žádné sprchy a jedovaté stonožky

Josef Pizinger svým vánočním dárkem Vendule vyrazil dech. Poukazy na luxusní dovolenou by si přál každý. Ani jeden z nich ale netušil, jaké hrůzy je čekají. Co se na perle Indického oceánu, ostrovu Socotra dělo?

Oba se na dovolenou moc těšili a z fotek na Vendulině Instagramu je jasné, že si ji náramně užívali. „Když jsem dostala výlet jako dárek k Vánocům, tak jsem viděla nádherné fotografie bílého písku a tyrkysového moře. Má to ale i druhou stranu,“ popisovala Vendula u fotky opravdu nechutné toalety.

„To byla asi jediná toaleta, pak tam byla ještě jedna. Mají toaletu se sprchou, šlapky a nad tím je hadice. My ženy trpíme tím, že třeba nemáme umytou hlavu. Našla jsem vodu, měla jsem kýbl a prosila jsem mého muže, aby mi ho zvrhnul na hlavu,“ svěřila se Pizingerová podle deníku Aha svým fanouškům.

Hotely tam nejsou, sem tam po tobě leze krab, první noc jsme měli písek úplně všude. Také nás navštívila jedovatá stonožka. Nebylo tam naštěstí internetové spojení, tak až v Česku jsme zjistili, jak moc byla jedovatá,“ prozradila Vendula, které i přes svalovou horečku a další strasti na dovolenou zůstaly převážně krásné vzpomínky.

Zdroje: Aha, Instagram