Vémolovi si v Thajsku užívají nezapomenutelné okamžiky bez dětí. To zaráží fanoušky. Ti si navíc všimli, že Lela přibrala

Vémolovi jsou již nějakou dobu mimo Českou republiku a bez dětí si podle všeho plně užívají nezapomenutelných zážitků, které oba sdílí na svých sociálních sítích. Fanoušci jim radosti přejí, ale litují děti, kterým takové krásné zážitky Vémolovi nechtějí dopřát.

Jak informoval Karlos Vémola, tak se před dvěma dny přesunuli z Dubaje do kempu v Thajsku. Mezi tréninky nakupují, navštěvují zajímavá místa. Lela se kupříkladu pochlubila, že krmila slony a byl to pro ni zážitek, na který opravdu nezapomene. Fanoušci Vémolovým přejí tuhle netradiční cestu, ale zaráží je, že nechali své děti v České republice a nedopřejí jim podobných zážitků, jakých si dopřávají sami. Přeci jen krmení slona by bylo hlavně pro dítě tím stěžejním okamžikem jejich dětství, ovšem Lela si ho užila raději v poklidu a sama.

Poslední dobou ji na sociálních sítích fanoušci dávají trochu zabrat. Vypadá to, že na fotografiích přibrala, a to jí samozřejmě nikdo jen tak neodpustí. V komentářích je takových popíchnutí o tom, že by se svou postavou měla něco dělat víc, než byste čekali.

Vémolovi se naopak fanoušci posmívají, že zatímco ještě před pár měsíci na takové tréninky létával sám, a byl z toho poprask, když ho viděli s vnadnými kráskami, tak nyní sebou má manželku, aby si raději pohlídala jeho věrnost.

Jiní si samozřejmě neodpustili poznámky ohledně Vémolovi zoo. Sám totiž chová exotická zvířata a lidé se začínají dohadovat, zda se součástí jeho sbírky stane také slon, když se Lele tak zalíbil.

Máte také za to, že by měli na své tréninky brát děti, a hlavně jim dopřávat podobné zážitky? Nebo byste také raději nechali děti doma?

Zdroj: Instagram, autorský text