Vémolova Lela dostala nabídku na zápas v kleci! S odpovědí neváhala!

Oblíbenou formou zábavy jsou turnaje známých osob a celebrit Clash of the Stars. Mezi časté návštěvníky patří například i Jaromír Soukup (54), který byl kdysi úspěšným zápasníkem v boxu a vypadá, že snad i přijme nabídku na zápas. Rád se chodí na tyto zápasy dívat i hvězda MMA Karlos Vémola (38), kterého na ostatní zápasnické show provázela i jeho manželka Lela Vémola (34).

Největším lákadlem pro zájemce o turnaje Clash of the Stars jsou, přirozeně, známá jména zápasníků, mezi nimiž převládají youtubeři a influenceři. Na šestém galavečeři způsobil rozruch youtuber Aleš Bejr alias Psychopat, který napadl promotéra Tomáše Le Syho a udeřil ho do brady. Oba se mají utkat ve vzájemném zápase, a tak se zdá, že to byl začátek jeho promování. V zápasech si to rozdávají i ženy, na zářijovém galavečeři Red Face zvítězila ve fackování zadku nad soupeřkou Claudií silikonová fitnesska Zdeňka „Lulu“ Černá.

Lulu, která je známá zejména díky milostné aférce s Karlosem Vémoou, ale také pro její velký zájem o Soukupa, by si to ráda rozdala i s jeho manželkou, ale pro změnu v ringu. „Lela Ceterová by do toho mohla jít. Má umělý i zadek, tak by ji to vůbec nebolelo,“ ironicky poznamenala po skončení svého vystoupení, ale nevěří, že by to Lela přijala. „Vzhledem k její operaci hýždí a implantátům by jí to určitě neprospělo,“ dodala zřejmě s narážkou na poškození její velmi drahé pýchy, když šla kvůli implantátům do hýždí na plastickou operaci až do Istanbulu. Dříve si zase dala upravit nos v Teheránu, o vícekrát zvětšovaných prsou ani nemluvě.

Lela v rozhovoru pro Super.cz při její první návštěvě galavečera Clash of the Stars přiznala, že nabídku na zápas dostala a pro organizátora má jasnou odpověď. „Dříve jsem se o bojové sporty vůbec nezajímala. Přišlo to, až když jsem poznala svého manžela, a baví mě to. Nabídku jsem už dostala, ale nepřijala jsem ji. Já jsem prostě žena a máma dvou dětí. Nehodí se to,“ vyjádřila jasně svůj postoj. Zároveň ale prozradila, že se na něco přece jen chystá. „Zatím je to tajné, ale je to spojeno s mojí osobou,“ naznačila její nově přijatou aktivitu bez bližších detailů, zřejmě aby vyvolala zájem. Moderování u Soukupa to zřejmě nebude, tam to skončilo velmi rychle a také je sporné, zda vůbec dostala zaplaceno…