Vémola pod palbou kritiky poté, co byl viděn po boku vnadné blondýnky: Co na to Lela? Raději si vypla komentáře

Karlos Vémola se neschová ani v Thajsku. MMA zápasník zde byl viděn po boku prsaté blondýnky, přičemž byl náhodou natočen mužem slovenské národnosti, který zrovna v tu dobu vysílal živě na Instagramu. Video se šířilo jako lavina a Vémola teď čelí ostré kritice ze strany veřejnosti.

Krátce poté, co video známého MMA fightera obletělo český internet, se Karlos Vémola rozhodl k celému incidentu vyjádřit. Podle informací deníku Blesk tvrdil, že šlo o náhodnou kolemjdoucí. „Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, že kolem mě prošla nějaká paní na chodníku, tak ze mě zase všichni dělají sexuálního predátora, že si sem jezdím asi užívat, a ne trénovat,“ měl Vémola napsat na svůj Instagram.

Lela Vémola stojí za svým manželem

Lela Vémola za svým manželem opět stojí a brání ho zuby nehty. Dle jejích slov je MMA zápasník Karlos časově velmi vytížený, jelikož trénuje třikrát denně. „Ani si večer moc nevoláme,“ řekla Lela s tím, že je unavený natolik, že když zrovna netrénuje, tak spí. A právě kvůli této kauze si Lela Vémola vypla na Instagramu komentáře u všech svých příspěvků, čehož si sledující všimli poměrně rychle. „A co Lela? Aha, vypnula komentáře,“ napsala jedna ze sledujících ke snímku Karlose Vémoly.

Karlos Vémola na svůj Instagram přidává příspěvky, které naznačují, jak tvrdě v Thajsku dře. „Neděle je tady den odpočinku. Gym je zavřenej, tak já vyrazil, kam jinam, než za zvířatama. Dnes jsou v plánu: opice, krokodýli, hadi, lvi a sloni, prostě nabitý program,“ napsal ke zveřejněné fotografii Vémola.

Kritika ze všech stran

Ovšem debata pod snímkem zabrouzdala někam jinam, než si zřejmě MMA zápasník přál a fanoušci ho vůbec nešetřili. „Už jsme koukali, jak Karel odpočívá. Náhodou jde po ulici s náhodnou kopií manželky (blond, prsatá), náhodou oba mění směr ve stejnou chvíli a náhodou jí něco říká. Jak ji budeme říkat? Rika, Lula, Lolo,“ napsal rýpavě Tomáš. „Tu bloncku bereš s sebou, nebo ještě spí?“ ptá se jízlivě další z komentujících. „Klasika Karlos. Neudrží p**ka v kalhotech,“ přidal se další z fanoušků.

Zdroj: Blesk, Instagram, Redakce