Velké lásky herečky Giny Lollobrigidy. Podlehnout měl údajně i zpěvák Waldemar Matuška

Waldemar Matuška (†76) měl údajně poměr se známou herečkou Ginou Lollobrigidou, která zemřela 16. ledna v úctyhodném věku 95 let. Ale nebyl jediný, velkých lásek měla více.

Gina byla sex symbol 80. let a muži po ní toužili. Nejinak tomu prý bylo i u českého zpěváka Waldemara Matušky. Podle magazínu Prima ženy vyšla pikantní informace najevo díky odtajnění svazků StB před několika lety. StB vedla o zpěvákovi spisy a měla své informátory, kteří na něj často donášeli.

Milostný románek měl proběhnout právě na Karlovarském filmovém festivalu, kde si Waldemar i Lola užili své vášnivé chvíle.

Manželem Giny Lollobrigidy byl slovinský lékař, herec a filmový producent Milko Skofic. Manželé měli společně jediného syna a byli spolu dlouhých dvaadvacet let. Rok před svými osmdesátými narozeninami se totiž Gina těžce zamilovala do Španěla Javiera Rigau, kterému bylo v té době 45 let.

S tím to bylo ještě veselé. Podle portálu Smh totiž Ginu měl přimět k manželství, aby zdědil její majetek ve výši 35 milionů liber, což je v přepočtu 957 845 000 korun českých.

Naštěstí zasáhl její syn, dle Wikipedie Milko Skofic Jr., který španělského obchodníka obvinil z podvodu a padělání. Měl totiž jménem Giny stvrdit zasnoubení a požádat o obřad. V Římě tak započal soudní proces, přičemž herečka dosvědčila, že ji oklamal, aby podepsala dokumenty, které mu umožnily se s ní oženit v civilním obřadu ve Španělsku, kde ji údajně zastupovala jiná žena.

„Přiměl ji, aby podepsala dokument o plné moci, o kterém jí tvrdil, že má pomoci s řešením právní rozepře, kterou vedla se španělským právníkem. Místo toho však dokumenty byly podklady k svatbě,“ nechal se slyšet její právník.

S Javierem se rozešla v roce 2007 a přesto v roce 2013 zjistila, že se v listopadu 2010 v nepřítomnosti na matrice v Barceloně vdala za pana Rigaua. Gina Lollobrigida se nenechala odradit tím, že jejímu milenci šlo jen o peníze a majetek. Jak sama tvrdila, měla milenců více a milovaná byla všemi. „Měla jsem mnoho milenců a stále mám románky. Jsem velmi rozmazlená. Celý život jsem měla příliš mnoho obdivovatelů.“

Není divu. Také jste Ginu Lollobrigidu zbožňovali?

Zdroj: Prima Ženy, Smh, Wikipedie