Velká změna! Lucie Zedníčková má nového chlapa!

Dnes je 55 let, ale začíná jakoby znovu. Herečka Lucie Zedníčková má totiž po svém boku nového muže. A také se rozhodla pro stěhování – prodala dům a zrekonstruovala starý statek.

Lucie Zedníčková se narodila 15. listopadu 1968 jako Bártová. Příjmení má po herci Pavlovi Zedníčkovi, který byl ženatý s její matkou. 

Lucie se odmalička věnovala dabingu a televizi. Koncem 70. let začala účinkovat ve filmech a později také v seriálech. Zahrála si například ve snímcích Lásky mezi kapkami deště, Třetí princ, Kouř, Mládí na prodej či Saturnin. Několik rolí ztvárnila i v německých filmech.

Objevila se v seriálech jako Co teď a co potom?, O zvířatech a lidech, Expozitura, Nevinní, Ordinace v růžové zahradě.

Lucie byla provdaná za scénáristu a producenta Víta Pokorného, ​​se kterým má dvě děti. Potom randila s kolegou z Brna, který si ale našel v divadle mladší partnerku. Později si se devět let mladším Jaroslavem Matějkem postavili i dům, ale tento vztah také nevyšel.

V roce 2019 přiznala herečka vztah s osvětlovačem a zvukařem Miroslavem Ollém. Pár tvořili od května 2019. Ale dnes se zdá, že po jejím boku je zase někdo nový. Zedníčková totiž v nedávné reportáži o rekonstrukci statku stále mluvila v množném čísle, ale identitu partnera prozradit nechtěla. „Každý se nějak jmenuje,“ prohlásila se smíchem na otázku redaktorky televize Prima, zda má muž po jejím boku i jméno. Je však jasné, že jde opravdu o někoho, o kom veřejnost dosud nevěděla. „Nová láska, nový dům, všechno nové, je to naprosto skvělé,” prohlásila rozzářená herečka. „Našla jsem někoho, koho baví totéž, co mě. Je to prostě největší výhra. Baví nás společné zájmy,“ svěřila se v pořadu Showtime.