Věkový rozdíl 40 let? Pro Cher žádný problém. Na večeři si vyšla s mladým kolouškem

Ty dva by spolu zřejmě nikdo nespojoval. Ovšem večeře v Los Angeles, které se nedávno zúčastnili Cher a její mladý společník, vzbudila velký poprask. Je to už dlouho, co se zpěvačka ukázala bok po boku s nějakým mužem. A zde došla ještě dále: Objevili se ruku v ruce.

Bohyně popu, jak ji mnozí nazývají, je úspěšnou zpěvačkou, která je na hudební scéně dodnes. Její hlas se stal prozatím bezkonkurenčním a nelze ho zaměnit s žádným jiným. Co se o Cher málo ví, je, že je i skvělou tanečnicí, herečkou nebo producentkou a písně si skládá ráda sama. A zdá se, že ve svých 76 letech chodí s kolouškem, kterému je pouze 36 let, jak uvedl deník The Mirror.

Na společnou večeři do restaurace si vyšla s americkým rapperem a hudebníkem Alexanderem Edwardsem. Modelka Amber Rose, se kterou má Alex syna Slashe, o něm v minulosti řekla, že je proutník, který ji podvedl s desítkami žen. Amber v srpnu 21 na svém Instastories obvinila Alexandra, že měl poměr s 12 různými lidmi, a on se později na sociálních sítích přiznal, že ji podváděl, jak napsal Daily Mail. Známé zpěvačce Cher ale zřejmě tato nálepka nevadí.

Po opuštění restaurace se nesla za ruku po boku mladého rappera celkem hrdě. Spekulace o tom, zda z nich bude budoucí pár, rozvířila i skutečnost, že se ani po spatření všudypřítomných kamer a fotografů vzájemně nepustili.

Cher a muži jejího života

Jedním z osudových mužů života Cher byl Sonny Bono, se kterým byla v manželství 11 let. Z tohoto svazku vzešla dcera, která si ovšem nechala změnit pohlaví a v současnosti vystupuje jako muž jménem Chaz Bono. Druhým jejím manželem se stal Gregg Allman, se kterým však byla pouhé 4 roky.

O muže však nikdy neměla nouzi. A i když se do dalšího manželství už nepouštěla, nutno podotknout, že vypadá na svůj věk fantasticky a patří mezi ženy, které si mladší muže jednoduše mohou dovolit. Otázkou ovšem zůstává, zda věkový rozdíl 40 let není opravdu příliš. Zpravidla totiž tento typ vztahu nemá žádnou budoucnost.

Zdroj: The Mirror, Daily Mail