Vdovec Štefan Margita odhalil pikantnosti z intimního života z Hankou Zagorovou: Šokující slova o sexu!

    Uplynulo už téměř 15 měsíců od smrti oblíbené české zpěvačky Hany Zagorové (†75). A její životní partner Štefan Margita (67) se aktuálně vyprávěl o jejich vztahu tak podrobně, jako nikdy předtím. Popsal jejich seznámení a odhalil i pikantnosti z intimního života!

    S Hankou se podle jeho vlastních slov seznámil ve Státní opeře. „Já jsem měl Hančiny plakáty doma. Úplně všude. Také na toaletě. Luciano Pavarotti říká, že populární jste ve chvíli, kdy na záchodě je váš plakát. Ano, byla i tam. A pak jsme se seznámili ve Státní opeře, byla se podívat na představení. Přál jsem si ji vidět, běžel i za ní, aby ji zdrželi, já jsem za ní přišel, řekl jsem „dobrý večer“. Ona řekla „dobrý večer“ a odešla,“ popsal v show 7 pádů Honzy Dědka.

    Tím to však neskončilo. „Potom jsem si řekl, že když přijdu domů, dám ty plakáty pryč. Ale pak jsme se potkali ještě jednou ve foyer a tam mi řekla, že má druhý den narozeniny, a ať se zastavím, když chci. Víte, co jsem jí koupil? Ložní prádlo. A použilo se,“ překvapil Margita a svými slovy zjevně narážel na fakt, že ještě ten večer spolu skončili v posteli. U pikantních témat zůstal i poté, ale rozmluvil se o ještě větších intimnostech. 

    „Sex před představením není dobrý. Basisté mohou, ti mají nízko položený hlas, ale tenoristé, to je blbé, nezpívá se nám potom dobře. Některý soprán ale tvrdí, že mu naopak sex pomáhá a dostává výšky. Když při tom moc ječí, tak se rozezpívá. Někteří tenoristé tvrdí, že mohou, že jim to nic nedělá. Ale pak pak zpívá tak, že se mu říká prvořadý zpěvák, protože je slyšet jen do první řady,“ šokoval svou otevřeností Margita.