Vašku Neckářovi pomáhá po mrtvici bratr Jan. To však některým lidem leží v žaludku. Jde mu jen o slávu a peníze, tvrdí šťourové

Václav Neckář je populární český zpěvák, kterému bude letos 80. let. I přes své zdravotní problémy a fakt, že mu ještě občas dělá mluvení problémy, se momentálně často objevuje na veřejných akcích. Vždy je mu v patách jeho mladší bratr Jan, který pro mnohé do té doby nebyl lidem vůbec známý. Možná proto se fanoušci Václava začínají obávat, že ho jeho mladší bratr využívá a postrkuje, namísto aby nechal zpěváka zaslouženě užívat si klidu.

Není tajemstvím, že Václav Neckář bojuje se zdravotními problémy. Měl by spíše odpočívat a užívat si klidu, ale vypadá to, že chystá nové a nové akce. Po mrtvici se dlouho učil mluvit, nyní už dokáže mluvit plynule, ale pomalu. Možná z toho důvodu s ním na rozhovory chodí jeho bratr Jan Neckář, který ho poslední dobou provází úplně všude a vždy stojí v závěsu za ním. Vypadá to, že se svému staršímu bratrovi snaží opravdu pomáhat.

Pokud sledujete některé jeho rozhovory, většinou přebírá slovo právě Jan, přestože lidé mají zájem mluvit s Václavem. Může za to bratrská rivalita, kdy se méně slavný bratr snaží těšit z úspěchu Václava Neckáře? Možná Jana podle fanoušků Vaška tíží závist, že se Václavovi podařilo stát se milovaným zpěvákem českého lidu, zatímco o Janovi se dozvěděli až tehdy, když se začal ukazovat po boku Václava. Ovšem další mají za to, že zkrátka svému bratrovi pomáhá z dobroty srdce a opravdu pečlivě a hezky se o něj stará, protože po mrtvici to Václav Neckář rozhodně neměl jednoduché.

Podle deníku Blesk se zpěvák Václav Neckář dostavil na premiéru Němých tajemství, ale v polovině promítání odešel. Mohly za to zdravotní obtíže nebo únava?

Jenže ačkoliv jsou fanoušci nadšení z toho, že jejich zpěvák je stále někde k vidění, poznávají, že je vyčerpaný a měl by spíše odpočívat. Alespoň tak to vyznívá z nelichotivých komentářů na sociálních sítích, které jeho mladšího bratra Jana viní, že svého slavného bratra využívá. Tomu se určitě velmi těžko vnímá takové názory, když se snaží udělat pro Václava první poslední.

Ať už si užívá klidu doma, odpočívá a nenechává se pořád někam cpát svým bratříčkem. Hlavně, aby se zlaťáky sypaly…

Viděl jsem je oba v rozhovoru s Reflexem a bylo vidět, že Václav Neckář je rád, že je rád, ale jeho bratříček si hodně užívá pozornost médií. Asi ho hodně baví parazitovat na slavném sourozenci.

Poslední dobou je s ním ten jeho brácha všude. Všude ho postrkuje a vypadá, že ho i nutí do věcí, do kterých by se nejspíš zpěvák nehrnul. Je mi Václava líto.

Na webových stránkách Václava Neckáře a jeho kapely Bacily fanoušky nejspíš překvapí, že před svými narozeninami má zpěvák v úmyslu vystupovat. Koncert bude 7. 10. v Havlovicích a 22. 10. v Praze. Vypadá to, že pokud není zpěvák Václav Neckář schopný sám za sebe mluvit v rozhovorech, že možná i zpěv přebere jeho bratr Jan. Nebo že by se zpívalo na playback?

Zdroj: autorský článek, Facebook, Blesk, Václav Neckář