Vanda Hybnerová zažila od Saši Rašilova velké ponížení: Opustil ji kvůli bohaté ženě!

Rozvod herecké dvojice Vandy Hybnerové a Saši Rašilova nikdo nečekal. Na první pohled tento hvězdný pár působil spokojeně a zamilovaně. Jenže lásce člověk poručit nemůže a krutý osud se nevyhýbá ani slavným osobnostem. I když herečka za vším udělala tlustou čáru, před tím se neskutečně trápila a cítila se ponížená!

Rozpad jejich manželství vzbudil v celé jejich rodině velké pozdvižení. Nikdo z nich totiž nechápal, co se mezi těmi dvěma událo. Hvězda seriálu Ulice Vanda Hybnerová a oblíbený lékař Modrého kódu Saša Rašilov si u oltáře slíbili věčnou lásku. Ta však, jako by proutkem mávl, skončila. Nejvíce rozvodem trpěly jejich dvě dcery Josefína a Antonie. Obě jsou sice dospělé, ale rozpad vztahu jejich rodičů nenesly vůbec dobře.

Starší dcera Josefína se před nedávnou dobou rozhodla otevřeně promluvit o celé této nepříjemné situaci. Přiznala, že rozvod rodičů snášela velmi těžko, protože v tu dobu dokonce trpěla depresemi, kvůli nimž pak měla problémy se studiem. V tu dobu zrovna končila bakalářské vzdělání a jak sama uvedla, spolu s maminkou se divila, že vše nakonec dobře dopadlo, píše deník Aha.

Saša Rašilov se v tu dobu dal dohromady s pohlednou a velmi bohatou podnikatelkou Věrou Miťkovou, do které se zamiloval na první pohled. Plánoval s ní společnou budoucnost, ale osud mu nepřál. Jeho milenka se s ním po čase rozešla a našla si bohatého zahraničního partnera, píše deník Blesk. Pro Hybnerovou bylo v tu chvíli k nepochopení, že její manžel roky manželství dokázal ze dne na den zahodit a cítila se ponížená.

Po rozvodu se herečka netajila tím, že žádného dalšího muže po svém boku nechce. Upnula se na svou práci a té se věnovala na maximum. Poté ale poznala závodníka Jakuba Chouru a svět opět zrůžověl. Saša Rašilov nakonec také nalezl své životní štěstí a oženil se s kolegyní Ludmilou Němečkovou, se kterou má dvě dcery.

Zdroje: Aha, Blesk