Vanda Hybnerová končí s herectvím? Pracovní nabídky již nedostává!

Vanda Hybnerová bezpochyby patřila mezi nejoblíbenější a nejvíce obsazované herečky u nás. Momentálně se jí však nedaří tak, jak by si přála. Diváci její postavu mohou vídat v seriálu ZOO a Ulice, ale jiné nabídky již nedostává. Sama herečka přiznala, že ze začátku z toho byla naprosto zoufalá.

Kariéra herečky Vandy Hybnerové jde pomalu, ale jistě ke dnu. V posledních měsících žádné nabídky na spolupráce nedostává, a tudíž se musí spokojit s tím, co má. „Za těch pětatřicet let, co tuto profesi dělám, jsem takto dlouhou pauzu neměla, tedy kromě běžných prázdnin, během kterých člověk stejně má nějaké natáčení nebo hraje někde venku,“ svěřila se Vanda deníku Aha.

„Mělo to několik fází, nejdříve jsem propadla panice, pak jsem si to začala dlouhodobě užívat, a dokonce jsem přemýšlela, že profesi změním. Rozhodla jsem se, že se nezhroutím. Ale ze začátku to bylo velmi těžké, byla jsem z toho dost zoufalá,“ dodala velmi pozitivně a doplnila, že se těší i na další životní role, které na ni čekají. A nemyslí tím zrovna své vystupování v televizi nebo v divadle.

Vanda Hybnerová se totiž v poslední době zhlédla v jedné zásadní životní roli, a tou je role babičkovská. Naznačila, že kdyby s herectvím sekla, má vymyšlený záložní plán, aby se uživila. O co by šlo, ale zatím prozradit nechce. Jenže ve srovnání s jejím exmanželem je na tom tak i tak Vanda o něco hůře. Saša Rašilov nouzi o pracovní nabídky nemá a finančně si také nestěžuje, uvádí Expres.

Zdroje: Aha, Expres