Václav Vydra: Se svou ženou tráví dovolené každý zvlášť a po svém

Herec Václav Vydra (66) je již od roku 2006 ženatý s herečkou Janou Bouškovou (67). A protože jsou spolu již třicet let, občas potřebují trávit čas odděleně a odpočinout si od sebe. Přestože se stále milují, užívají si volný čas každý zvlášť a po svém.

Herec se nedávno objevil na premiéře filmu Nikdy není pozdě, kde byla také jeho filmová partnerka Jana Paulová (67) se svým mužem. Vydra však přišel na tuto slavnost sám. Společnost mu údajně dělali pouze jeho dva psí parťáci.

„Jana viděla generálku a teď je na dovolené, takže tady není,“ řekl herec pro web Expres ohledně důvodu, proč ho žena nedoprovodila na premiéru do Divadla Kalich. A zatímco někomu by se mohlo zdát zvláštní, že odjela Boušková na dovolenou bez svého manžela, pro tento pár je to něco, co podnikají často a pravidelně.

„Vždycky jednou za rok v průběhu roku odjede sama na dovolenou. Udělá si ji po svém a já si pak v létě zase udělám svých pár dní jen s koňmi. Ale pak si uděláme vždycky i společnou. Většinou na lodi na moři,“ svěřil se Vydra. Že by to byl jejich tajný recept na šťastný dlouhodobý vztah?

Ve hře Nikdy není pozdě se Václav Vydra znovu objeví po boku své kolegyně Jany Paulové, se kterou bude opět tvořit pár. Herci se v tomto představení dokonce objeví až v šesti rolích, popisují oficiální stránky Divadla Kalich.

Zdroj: Expres, divadlokalich.cz