Václav Upír Krejčí se vrátil ke své ženě: Doma má ale pořádné peklo!

Chtěl nevěrnou manželku vytrestat autonehodou, nakonec vytrestala ona jeho! Václav Upír Krejčí se vrátil do jejich společného domova, ale nemá to vůbec jednoduché. Manželka ho sice přijala, ale podle jejich sousedů to oblíbený herec nemá vůbec lehké a zažívá doslova peklo!

Letos v půlce června se pobyt na rodinné chatě Krejčích vyvinul jinak, než oba chtěli. Kvůli manželčině údajné nevěře Upír vybouchl, nasedl do auta, po několika málo metrech se vyboural v lese a spadl i s autem do potoka. „Chtěl jsem tím Zuzanku vytrestat,“ přiznal pár hodin poté, píše deník Aha. Jenže to dopadlo přesně naopak a následky ponese hlavně on. Nadýchal 2,7 promile, manželka s ním přestala mluvit a naštvaly se i obě dcery.

Jenže to by ho trápilo ze všeho nejméně. Nejhorší je prý zlomené srdce, kvůli manželčině údajné nevěře. To se podle dostupných informací stále nezahojilo a i přesto, že se Upír Krejčí vrátil do svého domova, kde přebývá ve svém studiu u rodinného domu, mají manželé mezi sebou stále neshody. Sousedé uvedli, že hlavně v létě, když má člověk otevřená okna, je slyšet vše, a tihle dva se prý hádají několikrát denně.

Sám herec uvedl, že se k tomu vyjadřovat nebude, jeho dcery si to nepřejí, uvádí magazín Sedmička. S nimi nedávno oslavil dceřiné narozeniny a vypadá to, že snad alespoň se svými holčičkami vychází dobře. Soud ještě neproběhl, takže Upír Krejčí nemůže ani klidně spát. Stále nad ním visí otazník, jaký trest mu nakonec bude uložen. Podle všeho mu za čin, kterého se dopustil, hrozí až 3 roky vězení.

Zdroje: Aha, Sedmička