Václav Upír Krejčí otevřeně o manželství: Byl jsem na dně a nechtěl jsem žít!

Před nedávnou dobou zažil herec a bavič Václav Upír Krejčí hrůzostrašnou autonehodu, kdy v opilosti naboural. Vše se stalo v době, kdy se dozvěděl o nevěře své manželky. Nyní se v zahraničí snaží dát dohromady a chce si znovu naplno užívat života.

Václav Upír Krejčí nikdy nepatřil mezi osobnosti, které by na sebe záměrně strhávaly pozornost, nebo by jejich život doprovázely skandály. Bylo tomu tak do doby, než měl herec děsivou autonehodu, kdy pod vlivem alkoholu skončilo jeho auto v potoce. Tehdy mu naměřili 2,7 promile a přiznal se, že se chtěl zabít. „Byl to zkrat, kdy jsem sedl do auta, vzal flašku a jel pryč. V lese jsem dostal smyk, protože v tom místě je potůček a je to tam navlhlé. Spadl jsem tam. Jel jsem padesátkou. Nikdy jsem se nechtěl zabít a nejel ožralej. Ožral jsem se až pak,“ vyjádřil se herec k celé situaci.

Poté strávil několik dnů s přáteli na Srí Lance a v Chorvatsku a snaží se znovu nabrat síly. „Žiju si zvláštně. Po rodinné eskalaci se sbírám ze země. Byl jsem dvacet dnů s kamarády a různými kamarádkami na Srí Lance a deset dnů v Chorvatsku. Pořád si docela hezky žiju. Hledám ten život. Zjistil jsem, že jsem doma strašlivě makal, na chalupě jsem dřel jako kůň a vlastně jsem moc nežil. Takže se nadýchávám a zjišťuju, jak je o mě v mém věku ze stran dam velký zájem,“ řekl pro eXtra.cz.

Bavič je nyní stíhaný na svobodě za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a k rozvodu to zatím nespěje. Dle všeho prozatím s manželkou žijí v jednom domě, který je dost velký na to, aby se nemuseli potkávat a mohl si každý dělat po svém.

Herec říká, že jen čas ukáže, jak to bude dál.

Zdroje: eXtra.cz, Sedmička