Václav Upír Krejčí není vzorný pacient: Po náročné operaci na nic nečekal a po týdnu utekl z nemocnice kvůli natáčení

Před nedávnou dobou jsme vás informovali o tom, že Václav Upír Krejčí skončil ve vážném stavu v nemocnici. Tehdy mu šlo doslova o život a do nemocnice se dostal za pět minut dvanáct. Nyní už je zase doma a zpět ve svém živlu.

V Divadle Lucie Bílé zkouší hudební komedii Slaměný klobouk. Stačilo ale málo a nemusel tu vůbec být. K nepříjemnému zážitku došlo v únoru, kdy se herec dostal do nemocnice kvůli potížím s dechem. Jak sám uvedl, málem se udusil.

„Bylo to vlastně takový komický. V pátek jsem blbě polykal, tak jsem si vzal prášek, v sobotu už to bylo blbý, v neděli u mě byla kamarádka a já se dusil. Jen jsem ze sebe vysoukal, že nemůžu dejchat, tak volala rychlou!“ Hodinu poté skončil na operačním sále a zákrok pod narkózou trval 40 minut, uvádí deník Blesk.

Druhý den při vizitě nevěřila lékařka z Vojenské nemocnice při pohledu do jeho krku svým očím! „Ptala se, kdy mě operovala, a já, že včera. A ona, že to není možný, že je to, jako by to bylo před týdnem!“ směje se Upír s tím, že byl prakticky druhý den v pořádku. „Ale tam je strašný nebezpečí, že začnete chrlit krev, protože se po těch mandlích to nešije, takže je to furt otevřená rána,“ uvědomuje si, že zákrok, který prodělal, není žádná legrace, cituje Aha.

Přesto se nijak nezdráhal a své ošetřující lékařce narovinu řekl, že potřebuje jít domů, protože zkouší Slaměný klobouk. „Řekla mi, že jsem se zbláznil a že mě nepustí,“ říká pobavený bavič. „Jsme v divadle skvělá parta lidí, kteří se na sebe vážně těší. Václav Knop je nejen skvělý režisér, ale i kamarád, tak jsem je nechtěl nechat dlouho čekat,“ dodává na závěr mim, který se tak po týdnu sám propustil z nemocnice.

Zdroje: AhaBlesk