Václav Neckář v den svých narozenin podstoupil operaci choulostivého místa: Jsme muži a jsou věci, které nám nejsou příjemné

Český zpěvák a herec Václav Neckář nedávno oslavil své devětasedmdesáté narozeniny. Bohužel je strávil v nemocnici a pravděpodobně na ně bude do konce života vzpomínat jako na nepříliš šťastnou událost. Musel totiž podstoupit plánovanou operaci.

To není nic, co by chtěl někdo zažít, obzvlášť ne v den svých narozenin. Strávit je v nemocnici a dostat jako dárek operaci. I to se bohužel stává a ví to i zpěvák a herec Václav Neckář. Podle slov jeho bratra Jana šlo o plánovaný zákrok v pražské Nemocnici na Homolce a naštěstí prý vše proběhlo bez komplikací, píše deník Topky.sk„Můj bratr je v pořádku. Nebudu vám říkat, co přesně to bylo. Ale nesouvisí to s mrtvicí, kterou měl před lety,“ řekl v neděli večer jeho bratr v rozhovoru pro ShowTime.

Zpěvák se podrobil choulostivé operaci, podle dostupných informací by se mělo jednat o operaci prostaty. „Byla to plánovaná operace a s bráchou jsme se domluvili, že ji nebudeme specifikovat. Jsme přece jen mužští a jsou věci, které nám nejsou vážně příjemné,“ vysvětlil Aha bratr, který dodal, že Vaška operovali v neděli, a už ve čtvrtek by měl být už doma.

„Takže vzdát hold Martě Kubišové v listopadové Lucerně k jejím osmdesátinám určitě zvládne,“ ujistil Aha! Jan Neckář. „Pokud nedojde ke komplikacím, to se může stát vždycky. To si ale nemyslím, protože brácha, jen co se probudil z narkózy, chtěl chodit. A vůbec se mu to nelíbilo, že mu to lékaři zakázali,“ usmívá se Honza.

Zdroje: Aha, Topky.sk, Show Time