V práci skončila, přesto se stěhuje do rezidence za miliony: To neznamená, že mě bude manžel živit, říká otevřeně

Po svatbě si pořídili nové hnízdečko lásky! Známý hudebník se spolu s manželkou práskly po kapse a koupili byt za 19 milionů korun.

Svou bývalou manželku, Taťánu Kuchařovou provokovat neplánuje, přesto se rozhodl, že zůstane v blízkosti obydlí, ve kterém spolunažívali ještě jako manželé. Ondřej Brzobohatý (40) si se svou novou manželkou Danielou (44) koupili byt, který je podle redakce eXtra.cz blízko místa, kde hudebník žil se svou druhou exmanželkou Taťánou (35).

S Kuchařovou vlastnil Brzobohatý luxusní rezidenci na Smíchově, poblíž pražského Anděla. Kupovali ji za 28 milionů korun, prodali ji za 37 milionů, každý tak obdržel 17 milionů.

Jelikož Ondřej i Daniela žijí společensky, rozhodli se usídlit v lukrativní části Prahy, mezi Smíchovem a Malou Stranou. Odtud to nemají do centra vůbec daleko, ani kdyby šli pěšky. Investice do této nemovitosti je však nižší než do bytu, ve kterém bydlel s Taťánou. Tato část Prahy jim přirostla k srdci. Za nový byt zaplatili 19 milionů korun, což je v přepočtu cca 770 tisíc eur. 13 milionů je z úvěru, který budou společně splácet.

Daniela dala výpověď, Ondřej ji podpoří!

Splácet bude zřejmě zejména Ondřej, jelikož Daniela Brzobohatá ukončila svou práci moderátorky v televizi DVTV a přijde tím o pravidelný příjem. O tom, že plánuje odejít, se s vedením televize dohodla už v květnu a pro eXtra.cz potvrdila, že se rozešli v dobrém.

‚‚Vysvětlila jsem jim, že potřebuji zpomalit, protože jsem měla menší zdravotní problémy. Samozřejmě to pochopili.“

Daniela Brzobohatá potvrdila i to, že finanční hledisko při svém rozhodnutí nebrala v úvahu. Jelikož může počítat s podporou od manžela, nesehrálo to žádnou roli.

‚‚Ondřej mi samozřejmě řekl, že mě podpoří. To opravdu neznamená, že mě teď manžel bude živit, nebo budu sedět doma s nataženou rukou, aby mi dával na kávu, až si půjdu pokecat s kamarádkou…“ vysvětlila.

Daniela je úspěšná a žádaná moderátorka, a potvrdila, že kdyby i náhodou nedostala žádnou pracovní nabídku, tak by to s Ondřejem společně zvládli.

‚‚Oba víme, kolik peněz potřebujeme, abychom se uživili a byli schopni všechno splatit.“ Pro Danielu je zkrátka nyní důležitější, aby měla čas pro sebe a manžela, než aby se stresovala a honila a život napňovala jen prací.