Uznávaní psychologové na téma Agáta Hanychová. Je 9 vztahů za 3 roky ještě v normě?

Od rozchodu s Kubou Prachařem odpovídají Agátiny vztahy jízdě na horské dráze. A nyní se k jejímu chování vyjádřili uznávaní čeští psychologové!


Je to pár dní, kdy Agáta Hanychová podle deníku Blesk oznámila rozchod se svou poslední láskou, pohledným chirurgem Andrejem Nikovem. S tím randila dokonce devět měsíců.

Od rozvodu s ex-manželem Jakubem Prachařem ale stihla za 3 roky vyzkoušet celých devět vztahů… a kdoví, kolik bylo těch, které se nedostaly na veřenost… Co na to uznávaní čeští psychologové?

„Je docela běžné, že když se člověk rozvede a chce si najít partnera nového, prožívá tyto krátkodobé známosti,“ svěřila pro Život v Česku renomovaná odbornice psycholožka a terapeutka Radana Rovena Štěpánková. “Agáta má smůlu v tom, že je veřejně známá, a tak se o jejích známostech na rozdíl od běžných smrtelníků zkrátka ví. Kromě toho tomu svým přístupem jde často naproti,” doplnila.

Z části jde o geneticky podmíněné chování,“ uvedl psycholog specializující se na rodinné a partnerské vztahy, Jeroným Klimeš. „Z další části je to příležitost v rámci toho, že jde o veřejně známého člověka, který má velkou nabídku, a z části je to morálkou. Pak bych dodal, že také životní strategií.”

Zdroje: Blesk, Život v Česku