Už v tom zase lítá! Tereza Mašková přiznala boj s poruchou příjmu potravy

Pro Terezu Maškovou je typická její růžová barva vlasů a krásný hlas, díky kterému vyhrála pátou řadu pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar. Loni také převedla svoje taneční umění v soutěži StarDance, což zase vedlo k výraznému zhubnutí. Aspoň jsem si to mysleli.

Důvod hubnutí je však mnohem temnější. Tereza na svém Instagramu přiznala boj se poruchou příjmu potravy (PPP). „Zase v tom lítám… Svou touhou po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI a ve stresových situacích, nebo když mám strach ,,si ulevit “ tím že půjdu zvracet, jsem své tělo dokázala dostat do takového stresu, že si vytvořilo chronická zápal v očích. Tělo mi říká: tak už SAKRA PŘESTAŇ! TOHLE NEZVLÁDNEME!“ rozepsala se zpěvačka, která cítila potřebu se o tom svým fanouškům zmínit.

Zároveň posílá poselství ostatním lidem, kteří touhle poruchou trpí. Nabádá je, aby to nenechali dojít tak daleko a nechali si pomoct. „A já věřím a vím, že to zvládnu, protože mám kolem sebe lidi , kteří mě milují a podporují,“ prohlásila Tereza, která se na fotkách výše nebála ukázat podlitiny pod očima, které si způsobila sama vlastní hlavou „v záchodové míse“. Často se vymlouvala, že jí popraskaly žilky kolem očí kvůli fyzické námaze.

Svoje fanoušky v příspěvku ubezpečila, že celou situaci řeší téměř každodenně s terapeutkou nebo cvičením ve fitku. Chodí klidně i dvakrát denně, i když si uvědomuje, že ani tohle není správně. „Momentálně mi to pomáhá nebýt s hlavou v záchodové míse. Snažím se a bojuji,“ svěřila se Tereza, která si o pomoc řekla, protože zjistila, že sama by tenhle boj nezvládla.

Zdroje: Instagram