Už před lety se Anistonové ptali na strach z Perryho smrti. Její tehdejší reakci by nikdo nečekal?

Herec Matthew Perry, který se proslavil rolí Chandlera Binga v komediálním seriálu Přátelé, zemřel 28. října 2023.

Je to jen pár dní, co kolegové Matthewa Perryho v oficiálním, společném prohlášení reagovali na jeho nečekanou smrt. Jak aktuálně informuje Page Six, zvláště Jennifer Aniston je jeho smrtí doslova „převálcovaná“.

Minulý pátek, 3. listopadu 2023, byl pravděpodobně jedním z nejtěžších dnů v životě Jennifer Aniston (54). Spolu se svými hereckými kolegy a přáteli Lisou Kudrow (60), Courteney Cox (59), Davidem Schwimmerem (57) a Mattem LeBlancem (56) musela pohřbít svého dobrého přítele Matthewa Perryho, který zemřel ve věku 54 let. Jeho smrt ji hluboce zasáhla, jak informují blízcí přátelé herečky pro zmiňovaný portál.

„Ze zbývajících pěti jsou Jennifer a Courteney nejvíce zasaženy a Jeniffer má pravděpodobně největší problém,“ říká zdroj pro Page Six. Čtyřiačtyřicetiletá seriálová Rachel se obzvlášť těžko vyrovnává se smrtí svého dobrého přítele, protože přesně této situace se léta obávala, píše zmíněná stránka.

Matthew Perry dlouhodobě bojoval se závislostí na alkoholu, drogách a tabletách a jeho blízcí přátelé ze slavného seriálu se o něj vždy velmi báli. Moderátorka Diane Sawyer dělala s herečkou rozhovor v roce 2004 a před kamerami se jí tehdy ptala, co by potřebovala o kolegovi, který byl těžce závislý, slyšet. „Že je v pořádku,“ odpověděla Aniston. „Bojoval,“ pokračovala, odkazujíc na Perryho boj se závislostí na drogách a alkoholu: „Ale my jsme o tom nevěděli. Nebyli jsme připraveni na to, abychom to řešili. Nikdo se tím nikdy nezabýval. A představa, že ho někdy ztratím…“ dodala a z očí jí vyhrkly slzy. Její obrovská obava se bohužel naplnila 28. října 2023.

Jen před necelým rokem přitom Aniston pohřbila i svého otce, kterého často popisovala jako „jednoho z nejkrásnějších lidí, jaké jsem kdy znala.“ Ztráta dvou milovaných osob v tak krátké době je pro Anistonovou těžkou ranou, se kterou se musí vyrovnávat.