Útok Hanychové na Prachaře. „Pomátl se… Je to debil! Podle toho, co Hanychová ukázala, je Prachař pokrytec

V show Česko Slovensko má talent ho jako porotce mají rádi mnozí. V soukromí mu však jeho ex občas neumí přijít na jméno. Aktuálně Agáta Hanychová na adresu Jakuba Prachaře prohlásila, že je to debil, který se pomátl.

Není žádným tajemstvím, že Jakub Prachař je otcem. Dceru Miu má s kontroverzní modelkou Agátou Hanychovou a jako rodiče se ne vždy umí shodnout.

Napjaté vztahy mají i nyní. „Tatínek číslo dvě se také pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram,” prozradila Agáta v živém vysílání na sociální síti. „Nekomentuji. Pán, který nonstop pracuje, místo toho, aby s ní byl, je s ní chůva… A klade si takové podmínky. Je to prostě debil,” prohlásila brunetka, která vzápětí dodala: „To jsem neřekla, toto slovo!”

Hanychová si nedávno založila instagramový profil Agáta Family. Jenže dvě ze tří dětí, které má, už vlastně na žádost otců ukazovat nesmí. „Tak tam teď Mia nemůže být a točit výlet s Kryšpínem. No, nevím,“ povzdechla si.

Později dokonce zveřejnila koláž záběrů, kdy své děti na sociálních sítích ukázaly právě Prachař a Soukup, kteří nyní vyžadují, aby jejich dcery zveřejňovány nebyly.